30.05.2018
Aktuální zprávy z klubu

Kanonýři Kladno hledají mladé hráčky

Starší žákyně Kanonýrů v uplynulé sezoně prožily nejúspěšnější období od svého vzniku. A to jak z pohledu výsledků, tak z hlediska zápalu pro tento krásný sport a chuti se ve florbale dále zlepšovat.
Letos došlo k navýšení počtu našich mladých hráček. Ale Kanonýři nemají nikdy dost a zvou do svých řad další zájemkyně! Navíc zakládáme i tým dorostenek a máme již zavedená družstva juniorek a žen.

Nábor probíhá nepřetržitě. Stačí pouze kontaktovat našeho šéftrenéra mládeže a hlavního trenéra starších žákyň Tomáše Leipnera a po domluvě s ním se přijít kdykoliv ukázat.

telefon: 777 014 149

e-mail: leipner@kanonyrikladno.cz

V týmu panuje zdravá atmosféra. Mnoho nových hráček získalo v týmu důležitou roli a skvěle zapadlo. Zkušenější hráčky je mezi sebe skvěle přijaly a pomohly jim stát se Kanonýrkami.

Sám Tomáš Leipner potenciálním zájemkyním o dres Kanonýrek vzkazuje:
„Dívčí florbal je v našem klubu na vzestupu, čehož je uplynulá sezona dobrým důkazem. Tímto bych chtěl vzkázat všem holkám, které florbal zaujal a chtěly by si ho vyzkoušet, aby se ničeho nebály a přišly k nám. Kromě skvělého kolektivu se můžou těšit také na plno sportovních i mimosportovních zážitků.“