13.08.2019
Aktuální zprávy z klubu

Kanonýři jsou zpátky doma!

Po čtyřech dnech strávených na přípravném kempu v Uppsale ve Švédsku se A-tým pod vedením hlavního trenéra a sportovního ředitele, Jana Pazdery, vrátil zpátky domů.
V uplynulých dnech Kanonýři odehráli celkem čtyři zápasy a to se Siriusem 7:3, Hagundou 5:9, Rosersbergs IK 4:6 a IBK Uppsala Teknologer 3:3 a dostali tak možnost poměřit své síly s místními soupeři. Přípravný kemp ale přinesl mnohem víc a to týmové souznění. Hráči fungovali jako tým, jak na hřišti, tak i mimo něj.

„Celkově hodnotím Švédsko velmi pozitivně. Jak po sportovní, tak i organizační stránce. Program byl pro kluky hodně náročný, ve třech dnech odehráli čtyři utkání a nechyběla ani tréninková jednotka. Chtěli jsme tu naši hru vzít opravdu poctivě. Součástí denního programu byly i video porady, díky kterým se hráčům dostaly zpětné vazby. Myslím, že cíl kempu se naplnit podařilo a po čtyřech dnech odjíždíme zase o něco silnější po všech stránkách a držíme se našeho hlavního cíle, tedy dostat se do perfektní formy v březnu na play-off," říká hlavní trenér A-týmu a ředitel sportovní divize, Jan Pazdera.

Na samotný průběh kempu ve Švédsku se přiletěl podívat i předseda oddílu, Zdeněk Jirák. „Z Uppsaly jsem se vrátil nadšený. Byla to pro nás obrovská výzva, jak po stránce sportovní, organizační, tak i marketingové. Já osobně jsem byl ve Švédsku především kvůli partnerské spolupráci s místními kluby, o kterou máme dlouhodobě zájem. Čeká nás ještě spoustu práce, proto bych nerad předčasně zacházel do detailů, ale myslím, že jsme na začátku zajímavé spolupráce, která se bude točit jak kolem hráčských a trenérských pobytů ve Švédsku, tak i vzájemné pomoci při soustředění a účasti na turnajích."

Za dobře odvedenou práci a nasazení po celou dobu kempu si nyní hráči dopřávají pár dnů volna s individuálním programem pro dobrovolníky, než se opět pustí do náročné přípravy před blížícím se pohárem a začátkem nové sezony.