28.07.2019
Aktuální zprávy z klubu

Letní florbalový kemp začíná

Už zítra začíná první turnus kanonýrského Letního Florbalového Kempu. Od pondělí do pátku se po Biosce a okolí budou prohánět hráči ročníků 2004 až 2007, o týden později pro změnu areál v okolí 4. Základní školy Norská zaplní florbalisté ročníků 2008 až 2013. Během těchto deseti dnů čeká na mladé hráče špičkový servis ve velmi kvalitním zázemí, které napomůže jejich dalšímu rozvoji.
Na obou turnusech si účastníci jako již tradičně vyzkouší školu běhu pod vedením renomovaného atletického trenéra Miloše Škorpila, chybět samozřejmě nemůže ani celotáborová hra. Na kempu se objeví i hráči A-týmu Kanonýrů, kteří hráčům předají své zkušenosti a přiblíží, jak na sobě museli a musí pracovat, aby mohli hrát florbal na nejvyšší úrovni.

Na účastníky pak také čeká pestrá paleta sportovních i nesportovních aktivit. Kempu se rovněž zúčastní i kanonýrští trenéři, těšit se můžete zejména na šéftrenéra mládeže s bohatými zkušenostmi Martina Czeczinkara a další spoustu populárních mládežnických trenérů. Poté máme pro účastníky připravena ještě nějaká překvapení, ty se však dozví až přímo na kempu.