logo

Mizérie v Pelhřimově. Kanonýři podlehli vysoko 4:9

Radek Šikola, 20.09.2017

Mizérie v Pelhřimově. Kanonýři podlehli vysoko 4:9

Působení Kanonýrů v 1. lize po sestupu z Tipsport Superligy nebude procházka růžovým sadem. To nám jasně potvrdily první dva hrací víkendy. Po týden staré porážce s pražským Start98 nyní kladenští hráči nestačili ani na Pelhřimov, který v minulé sezoně z 1. ligy sestoupil a udržel se pouze díky tomu, že Mukařov odmítl postup. Prohra je o to bolestnější, že byla jednoznačná. Kanonýři podlehli poměrem 4:9.

 

Spartak Pelhřimov – Kanonýři Kladno 9:4(2:1, 4:2, 3:1)

Utkání výrazně kouskovala neustálá vyloučení, kterých rozhodcovská dvojice Dolanský – Sýkora nařídila celkem 12.„Rozhodčí nastavili zajímavý metr, ale víceméně pro obě strany stejný. Pro nás z toho paradoxně vyplynulo více přesilovek, které jsme bohužel nevyužili tak jako soupeř,“ myslí si kapitán mužstva Ondřej Richtr. Slova řízného kladenského beka potvrzuje i trenér Ondřej Riebauer. „V soubojích jsme byli celý zápas o krok později a často jsme tak až dětinsky faulovali zezadu. Na početní nevýhodu si však rozhodně nemůžeme stěžovat, protože jsme měli k dispozici celkem sedm přesilovek,“ říká.

Pelhřimov měl mírnou střeleckou převahu, ale výsledkově byl zápas vyrovnaný až do poloviny utkání. Poté však přišla pětiminutovka, během které Pelhřimov vstřelil tři branky a ujal se vedení 6:3. „Zápas se zlomil právě v této fázi. Po neúspěšné přesilovce jsme hráli tři oslabení v řadě a v každém inkasovali,“ má jasno trenér Riebauer.

Pro Kanonýry znamená prohra s Pelhřimovem krutou ránu, neboť soupeř s Vysočiny v loňské sezoně sestoupil z 1. ligy a udržel se pouze administrativní cestou. Kladenský tým naproti tomu válčil v superlize. „Na spočítání hráčů, kteří byli stabilní součástí kádru z minulé sezony by nám bohatě stačila jedna ruka. Tým je prakticky nový a před námi ještě spousta práce. Pokud budou hráči na hřišti plnit to, co mají, budeme tolerovat jakékoli výsledky za účelem postupné progrese,“ vysvětluje Riebauer a dodává, že jeho hráči v Pelhřimově nebyli schopni zahrát to, co od začátku přípravy trénují. „To logicky vyústilo v onen debakl,“ dodává.

Kladenský trenér však přeci jen hledá na potupné prohře poučné prvky. „Věřím, že je to ten správný impuls k tomu, abychom si sáhli do svědomí a uvědomili si, že s takovým přístupem nás v první lize může porazit opravdu každý. I debaklem,“ říká.

Sestava Kladna: Minev (Šárka) – Merta, Bednář, Sedláček, Richtr T., Linhart– Blažek, Balvín, Štechmüller, Teslík,Louvar – Burian, Pertlík, Nolč, Richtr O., Šťovíček – Cvrček, Hadrava

Branky a asistence Kladna: 14:13 Vojtěch Teslík (bez asistence), 21:24 Ondřej Blažek (Jan Louvar), 24:51 Alois Burian (Jan Louvar), 48:08 Tomáš Richtr (Václav Linhart)


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(08.05.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.04.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(06.04.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál