logo

Mladší žáci Střelci doma brali stříbro

Stanislav Minář, 20.12.2017

Mladší žáci Střelci doma brali stříbro

Další turnaj čekal na mláďata v domácí hale Bios. Pro kluky poprvé v sezoně před domácím publikem. Cíle byli jasné – vylepšit všechny dovednosti oproti minulému turnaji, nechat v každém střídání kus svého já, tak aby každý po zápase mohl řict sám sobě ,,nechal jsem na hřišti úplně všechno,, !

 

Kanonýři Vs Start 7-2 (3-0)

Se Startem jsme se střetli před 14 dni, byla z toho výhra na nájezdy, s varováním druhé půle, kde nás Start přehrál. Ale to bylo! Vstup do zápasu byl vcelku opatrný, Start klasicky zaparkovaný na půlce a čekal na chyby v rozehrávce. V zápase bylo klíčové naše napadání, kde jsme získali spoustu míčků a hned jsme z toho šli do zakočení. Půle 3-0 pro nás, naprosto v klídku. Hned přidáváme gol na 4-0, Start neměl co ztratit, tak trošku přidal na aktivitě bez míčku a dal rychlé 2 branky. Ale nádherná akce na trase Šolle- Čermák nám dala jistotu, hned po buly utekl Matěj Vlček a rozhodl. Závěr byl ve znamení dalších šancí našich borců. Dobrý výkon.

KanonýřiVs Sparta 2-0 (1-0)

Dle mně nádherné utkání, které poprávu doprovázel velký potlesk i nezaujatých diváků. Pokračovali jsme ve stejné hře jako v prvním utkání tedy velká aktivita bez míčku + kreativita s míčkem, bohužel si myslím, že v první půli jsme nebyli tolik nebezpeční s míčkem a vázla nám rozehrávka. První gol dává kápo MatějČika. Skvělé napadání nedovolilo Spartě moc tvořit, i když šance samozřejmě měly, ale Prochy vše počapal. Po krásné akci Horák-Čika-M.Vlček posledně jmenovaný golfem dává na 2-0. Výborné návraty, obrana, napadání, hra v 5ti, týmovost, atmosféra, vůle to vše vystihovalo toto utkání!

Kanonýři Vs Mladá Boleslav 3-5 (3-4)

Upřímně říkám, že po Spartě jsme byli v laufu a zápas s Bolkou jsme podcenili v hlavách, ale nebyli jsme tolik důslední a koncentrovaní jako 2 zápasy před tím a to se nám vymstilo. Bolka využila našeho minutového blackoutu a vedla zadarmo 4-0. Měli jsme ale moře času na obrat, a proto jsme nic nevzdali. 3 rychlé branky a rázem to bylo o gol. Ještě vteřinu před koncem Čika trefil tyč, druhá půle Vlček další tyč, ale dovolím si tvrdit, že Boleslav vyhrála zaslouženě, předvědli technicky vyspělý výkon a byli lepší 1na1, celkově jejich hráči byli šikovnější. Ale líbilo se mi jak jsme šli za obratem a věřili v něj.

Pro nás hezká sobota, určitě jsme předvedli dobrou hru a mnohem lepší výkony než posledně. Těší mě obrana, ve 3 ze 6 poločasů jsme nedostali gol, návraty které byli naší slabinou v každém turnaji hráči také vylepšili, bavila mě atmosféra na lavičce, kluci konečně pochopili, že atmosféra na lávce ve výsledku dělá ,,pohodlí,, pro výkon. Věřím, že všechno tohle + vylepšení dalších dovedností předvedeme na každém tréninku, na každé společné akci. Máme spoustu pozitivních zážitku pro další práci, máme náměty, máme vůli být lepší. Hráčům děkuji, a děkuji divákům v hale, atmosféra byla úžasná. Všem přeji krásné svátky.

M.Procházka, Nováček, Krejčík, Ciniburg, Šolle, Burgr, Čermák, Tomášek, Š.Vlček, M.Vlček, Š.Procházka, Čika, Holakovský, D.Horák


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(08.05.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.04.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(06.04.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál