20.12.2017
Mladší žáci A

Mladší žáci Střelci doma brali stříbro

Další turnaj čekal na mláďata v domácí hale Bios. Pro kluky poprvé v sezoně před domácím publikem. Cíle byli jasné – vylepšit všechny dovednosti oproti minulému turnaji, nechat v každém střídání kus svého já, tak aby každý po zápase mohl řict sám sobě ,,nechal jsem na hřišti úplně všechno,, !
Kanonýři Vs Start 7-2 (3-0)

Se Startem jsme se střetli před 14 dni, byla z toho výhra na nájezdy, s varováním druhé půle, kde nás Start přehrál. Ale to bylo! Vstup do zápasu byl vcelku opatrný, Start klasicky zaparkovaný na půlce a čekal na chyby v rozehrávce. V zápase bylo klíčové naše napadání, kde jsme získali spoustu míčků a hned jsme z toho šli do zakočení. Půle 3-0 pro nás, naprosto v klídku. Hned přidáváme gol na 4-0, Start neměl co ztratit, tak trošku přidal na aktivitě bez míčku a dal rychlé 2 branky. Ale nádherná akce na trase Šolle- Čermák nám dala jistotu, hned po buly utekl Matěj Vlček a rozhodl. Závěr byl ve znamení dalších šancí našich borců. Dobrý výkon.

KanonýřiVs Sparta 2-0 (1-0)

Dle mně nádherné utkání, které poprávu doprovázel velký potlesk i nezaujatých diváků. Pokračovali jsme ve stejné hře jako v prvním utkání tedy velká aktivita bez míčku + kreativita s míčkem, bohužel si myslím, že v první půli jsme nebyli tolik nebezpeční s míčkem a vázla nám rozehrávka. První gol dává kápo MatějČika. Skvělé napadání nedovolilo Spartě moc tvořit, i když šance samozřejmě měly, ale Prochy vše počapal. Po krásné akci Horák-Čika-M.Vlček posledně jmenovaný golfem dává na 2-0. Výborné návraty, obrana, napadání, hra v 5ti, týmovost, atmosféra, vůle to vše vystihovalo toto utkání!

Kanonýři Vs Mladá Boleslav 3-5 (3-4)

Upřímně říkám, že po Spartě jsme byli v laufu a zápas s Bolkou jsme podcenili v hlavách, ale nebyli jsme tolik důslední a koncentrovaní jako 2 zápasy před tím a to se nám vymstilo. Bolka využila našeho minutového blackoutu a vedla zadarmo 4-0. Měli jsme ale moře času na obrat, a proto jsme nic nevzdali. 3 rychlé branky a rázem to bylo o gol. Ještě vteřinu před koncem Čika trefil tyč, druhá půle Vlček další tyč, ale dovolím si tvrdit, že Boleslav vyhrála zaslouženě, předvědli technicky vyspělý výkon a byli lepší 1na1, celkově jejich hráči byli šikovnější. Ale líbilo se mi jak jsme šli za obratem a věřili v něj.

Pro nás hezká sobota, určitě jsme předvedli dobrou hru a mnohem lepší výkony než posledně. Těší mě obrana, ve 3 ze 6 poločasů jsme nedostali gol, návraty které byli naší slabinou v každém turnaji hráči také vylepšili, bavila mě atmosféra na lavičce, kluci konečně pochopili, že atmosféra na lávce ve výsledku dělá ,,pohodlí,, pro výkon. Věřím, že všechno tohle + vylepšení dalších dovedností předvedeme na každém tréninku, na každé společné akci. Máme spoustu pozitivních zážitku pro další práci, máme náměty, máme vůli být lepší. Hráčům děkuji, a děkuji divákům v hale, atmosféra byla úžasná. Všem přeji krásné svátky.

M.Procházka, Nováček, Krejčík, Ciniburg, Šolle, Burgr, Čermák, Tomášek, Š.Vlček, M.Vlček, Š.Procházka, Čika, Holakovský, D.Horák