11.04.2018
Mladší žáci A

Mladší žáci Střelci se představili na Kladně

Další turnaj čekal na mláďata doma na Kladně, jednalo se o předposlední turnaj tohoto ročníku. Cíle byli vcelku jasné, pro jejíž naplnění jsme potřebovali 100% koncentraci a odhodlání všech hráčů, kteří byli pod drobnohledem svých rodin a kamarádů.
V půlce prosince jsme doma již hráli, a byl to skvělý turnaj plný kreativity, kombinací a skvělého napadání, to jsme chtěli i v neděli.

Kanonýři Kladno Vs Panthers Praha 2-4 (0-1)

Vstup do zápasu byl vcelku dobrý, vlastně celá první půle byla v naší režii, ale nedali jsme góly a kluci zbytečně znervózněli a řešili furt skóre/výsledek či rozhodčí. Jak už často bývá nedáš dostaneš a soupeř nás v klidu trestal v podstatě naší hrou co chceme po hráčích – posun – posun, nebylo vidět že by nějaký hráč Panthers držel míček x vteřin, ne, hned ho posouvali se zvednutou hlavou. Druhá půle byla taková, že jsme se inviduálně snažili projít vše, na to ale bohužel nemáme dovednosti a ani takhle hrát nechceme. Navíc klasicky děláme kličky do míst kde nebezpečný zdaleko nejsme.

Kanonýři Kladno Vs Florbal Chodov 2-9 (1-5)

První střídání hezká akce, Čika vedeme. Další 3 střídání, 3 goly z ničeho. Chodov se na žádný gol nenadřel, byli jsme kužílky, metičky a pro Chodov jen sparingpartner pro lehký trénink. Chodovští byli skvělí bez míčku, okamžitě nás napadali, a my jsme se z toho vždy zbláznily a míček někam plácli – další hráči bez míčku samozřejmě stali na místě a přihlíželi co se stane. Korigoval na konci Burgr.

Kanonýři Kladno Vs TBC Králův Dvůr 2-3 (1-1)

K tomuhle zápasu asi ani není moc co dodávat. Chybělo nám vše základní, horší a nudnější zápas jsem snad nikdy neviděl. Spadli jsme krásně z hrušky a musíme zase začít zpátky makat, omlouvám se všem, co v neděli byli v hale. Určitě beru vinu na sebe! Doufám, že se všichni krásně zdravě naštveme a přistoupíme k dalším tréninkům maximálně zodpovědně a 29/4 při posledním turnaji tam každý hráč nechá kus svého já a že tento den už nikdo z nás nebude chtít zažít. Tvořme, radujeme se, hýjbejme se, bavme se společně a zároveň si to užívejme ¡ Příště jiný TÝM ¡!!

Sestava: M.Procházka, Nováček, Kabourek, Ciniburg, Šolle, Řečínský, Čermák, Tomášek, Š.Vlček, Horák, Š.Procházka, Čika, Holakovský, Burgr