logo

Mladší žáci Střelci válčili v Kobylisích

Stanislav Minář, 20.03.2018

Mladší žáci Střelci válčili v Kobylisích

Další turnaj odehráli Mladší žáci Střelci v Kobylisích, kde se utkali ve druhém koši s výbornými soupeři. Byli jsme plni očekávání, jak zahrajeme v dalším turnaji a jak jsme se ve svých dovednostech posunuli, premiéru si zažil Kuba Kabourek z elévů.

 

Kanonýři Kladno Vs ACEMA Sparta Praha 4-7 (2-3)

Tradiční ranní zápas mládeže, z naší strany ospalý až líný, byli jsme v napadání o krok později a Sparta nás v tom školila. Rozdíl byl vidět v technických dovednostech a taky v tom, že Sparta s míčkem šla do míst, kde byli nebezpeční, my jsme s míčkem často běhali po mantinelech nebo do rohů, tam moc výhod nemáme. Na druhou stranu góly jsme dávali po krásných kombinací. Obrana nám ale vůbec nefungovala, proto Sparta vyhrála zaslouženě a to i přesto že jsme zkusili hru v šesti.

Kanonýři Kladno Vs Florbal Mladá Boleslav 4-2 (1-1)

V tomto utkání jsme chtěli aby herní projev byl výrazně lepší a pohyblivější než v prvním zápase. Bohužel hned v prvním střídání dostáváme zbytečný gól. Díky dlouhé přesilovce vyrovnáváme z hole Tomáška, v dašlí části přesilovky jsme sice nebezpeční ale gól nedáváme. Pro nás skvělý závěr, nejprve nám Horák po své akci střelou tahem dává vedení a v posledních vteřinách předpisová akce proti šestici boleslaváků, vyhraná bule, Kabourek dlouhý míč do prostoru, Šolle prodloužil Čikovi, který brejk 2na1 vyřešil přihrávkou na Š.Procházku který dává do prázdné. 4-2 a o dost lepší výkon než se Spartou.

Kanonýři Kladno Vs Panthers Praha 6-5 po nájezdech

Zápasy o ,,třetí flek,, rozhoduje přístup a srdce. Buď si nepřipustíme že o nic nejde a nebo zápas odchodíme. Naši borci si vybrali druhou variantu, bohužel. Nebyli jsme schopný si přihrát, pohyb a napadání z naší strany v podstatě nebyli, v tom zápase jsme tedy nemohli nic nabídnout. Vždy po našem vedení soupeř okamžitě odpověděl. Ve druhé půli hosté dokonce vedli. Kuba Šolle vyrovnává a po našem ,,timeoutu,, dává Čika na 5-4 50s před koncem, bohužel si dáváme nešťastný vlastní gól a jde se na nájezdy, kde ale nemáme moc konkurenci, Čika, Tomášek 2-0 konec, nazdar..

Odehráli jsme 1 dobrý zápas, jinak spíš zklamání z toho co jsme předvedli. Dostali jsme strašně moc gólů, nefungovala nám obrana, rozehrávka, napadání, v podstatě úplně neexistovala naše hra nebo to čím se v zápase chceme prezentovat. Zápas s Panthers až na pár momentů byl odfláknutý. V tréninku se zaměříme hlavně na obranu/souboje, musíme ale pracovat i na jiných věcech, práce je hodně a čekají nás 3 týdny přípravy na domácí turnaj, kde budeme chtít hrát úplně jinak. Vynikající turnaj odehrál Dominik Horák!

Tímto zvu všechny Kanonýry na domácí turnaj 8.4. v nafukovače.

Sestava: M.Procházka, Nováček, Kabourek, Horák, Šolle, Čika, Š.Procházka, Š.Vlček, Tomášek, Řečínský, Burgr, Čermák


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(08.05.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.04.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(06.04.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál