20.03.2018
Mladší žáci A

Mladší žáci Střelci válčili v Kobylisích

Další turnaj odehráli Mladší žáci Střelci v Kobylisích, kde se utkali ve druhém koši s výbornými soupeři. Byli jsme plni očekávání, jak zahrajeme v dalším turnaji a jak jsme se ve svých dovednostech posunuli, premiéru si zažil Kuba Kabourek z elévů.
Kanonýři Kladno Vs ACEMA Sparta Praha 4-7 (2-3)

Tradiční ranní zápas mládeže, z naší strany ospalý až líný, byli jsme v napadání o krok později a Sparta nás v tom školila. Rozdíl byl vidět v technických dovednostech a taky v tom, že Sparta s míčkem šla do míst, kde byli nebezpeční, my jsme s míčkem často běhali po mantinelech nebo do rohů, tam moc výhod nemáme. Na druhou stranu góly jsme dávali po krásných kombinací. Obrana nám ale vůbec nefungovala, proto Sparta vyhrála zaslouženě a to i přesto že jsme zkusili hru v šesti.

Kanonýři Kladno Vs Florbal Mladá Boleslav 4-2 (1-1)

V tomto utkání jsme chtěli aby herní projev byl výrazně lepší a pohyblivější než v prvním zápase. Bohužel hned v prvním střídání dostáváme zbytečný gól. Díky dlouhé přesilovce vyrovnáváme z hole Tomáška, v dašlí části přesilovky jsme sice nebezpeční ale gól nedáváme. Pro nás skvělý závěr, nejprve nám Horák po své akci střelou tahem dává vedení a v posledních vteřinách předpisová akce proti šestici boleslaváků, vyhraná bule, Kabourek dlouhý míč do prostoru, Šolle prodloužil Čikovi, který brejk 2na1 vyřešil přihrávkou na Š.Procházku který dává do prázdné. 4-2 a o dost lepší výkon než se Spartou.

Kanonýři Kladno Vs Panthers Praha 6-5 po nájezdech

Zápasy o ,,třetí flek,, rozhoduje přístup a srdce. Buď si nepřipustíme že o nic nejde a nebo zápas odchodíme. Naši borci si vybrali druhou variantu, bohužel. Nebyli jsme schopný si přihrát, pohyb a napadání z naší strany v podstatě nebyli, v tom zápase jsme tedy nemohli nic nabídnout. Vždy po našem vedení soupeř okamžitě odpověděl. Ve druhé půli hosté dokonce vedli. Kuba Šolle vyrovnává a po našem ,,timeoutu,, dává Čika na 5-4 50s před koncem, bohužel si dáváme nešťastný vlastní gól a jde se na nájezdy, kde ale nemáme moc konkurenci, Čika, Tomášek 2-0 konec, nazdar..

Odehráli jsme 1 dobrý zápas, jinak spíš zklamání z toho co jsme předvedli. Dostali jsme strašně moc gólů, nefungovala nám obrana, rozehrávka, napadání, v podstatě úplně neexistovala naše hra nebo to čím se v zápase chceme prezentovat. Zápas s Panthers až na pár momentů byl odfláknutý. V tréninku se zaměříme hlavně na obranu/souboje, musíme ale pracovat i na jiných věcech, práce je hodně a čekají nás 3 týdny přípravy na domácí turnaj, kde budeme chtít hrát úplně jinak. Vynikající turnaj odehrál Dominik Horák!

Tímto zvu všechny Kanonýry na domácí turnaj 8.4. v nafukovače.

Sestava: M.Procházka, Nováček, Kabourek, Horák, Šolle, Čika, Š.Procházka, Š.Vlček, Tomášek, Řečínský, Burgr, Čermák