24.06.2019
Aktuální zprávy z klubu

Navyšujeme kapacitu Letního florbalového kempu

Pro velký zájem jsme se rozhodli navýšit kapacitu Letního florbalového kempu Kanonýrů. Ten se uskuteční ve dvou termínech, na oba je nyní možné se ještě přihlásit. Celá akce je zaměřena zejména na rozvoj základních sportovních a florbalových dovedností, ale také na vědomosti.
První turnus se uskuteční od 29. července do 2. srpna a je určen pro hráče a hráčky ročníků 2004-2007. Místem konání bude Hala BIOS, kde hrají své domácí zápasy elitní týmy Kanonýrů. Aktivity budou pro účastníky připraveny vždy od 8 do 16 hodin. Cena kempu je 3700 Kč.

Druhý turnus proběhne o týden později, tedy od 5. do 9. srpna. Druhý turnus je určen pro hráče a hráčky ročníků 2008-2013. Místem konání bude partnerská škola Kanonýrů, tedy 4.ZŠ Norská. Aktivity pro účastníky budou vždy připraveny rovněž od 8 do 16 hodin. Cena kempu je 3200 Kč.

Jednotlivé tréninky probíhají pod dohledem zkušených trenérů z kladenského florbalového klubu i pozvaných specialistů, například z atletiky nebo z oblasti kompenzačních cvičení. V průběhu kempu děti navštíví i vybraní hráči A-týmu Kanonýrů, kteří jim předají své zkušenosti a přiblíží, jak na sobě museli a musí pracovat, aby mohli hrát florbal na nejvyšší úrovni. Hráči a hráčky se mohou těšit na týden plný florbalu, zábavy a nových kamarádů.

Postup pří podání přihlášky:

Dle ročníku narození vyberte turnus, poté požádejte na e-mailové adrese nolc@kanonyrikladno.cz o zaslání přihlášky.

Kanonýři Kladno se těší na další dva týdny plné sportovních aktivit a dobré zábavy!