13.06.2018
Aktuální zprávy z klubu

Třetí Den Kanonýrů přinesl zábavu i déšť

Ani déšť, který přišel v průběhu předávání cen, nezkazil třetí ročník Dne Kanonýrů. V sobotu 9. června se v areálu zimního stadionu vedle a v hale BIOS potkali členové Kanonýrů a jejich rodiny. Atmosféra byla vynikající, soutěžilo se, jedlo, pilo a hodovalo.
Celý program zahájil předseda klubu Zdeněk Jirák úvodním proslovem. Záhy poté bylo spuštěno přihlašování do florbalového turnaje, který se konal přímo v hale BIOS.

Novinkou třetího ročníku Dne Kanonýrů byla prezentace Kodexu Kanonýra, které se ujali hráči A-týmu ve spolupráci se svými nejmladšími kolegy z řad dětí.

Personál restaurace Srub Podkozí si pro příchozí nachystal pohoštění. Svým gulášem, masem a klobásami z grilu po celý den všechny poctivě zásoboval.

Akcí provázel moderátor a DJ Pavel Habada, kterého všichni známe jako Habise. Ten na pódiu postupně přivítal celou řadu hostů včetně paní Daniely Vlčkové, ředitelky Základní školy a mateřské školy Norská, se kterou klub úzce spolupracuje.

Součástí programu bylo malování na obličej, které se zejména nejmenším dětem velice líbilo. S všemožnými výtvory pak děti obíhaly stanoviště jednotlivých dovednostních soutěží, jejichž patrony byli hráči elitního celku Kanonýrů.

Když se celý program chýlil ke svému závěru a probíhalo předávání ocenění nejlepším hráčům jednotlivých týmů, spustil se prudký déšť. To však nikomu náladu nezkazilo a mohlo se plynule přejít na oblíbené Dortování, kdy si každý mohl zakoupit dort v hodnotě 50 Kč a odměnit vybraného trenéra nebo činovníka klubu hodem do jeho obličeje. Na takovém Tomáši Leipnerovi se nejen děti řádně vydováděly. Výtěžek akce poputuje na konto nadace Slunce pro všechny.

Den Kanonýrů si všichni užili, nejlépe se pochopitelně bavili ti nejmenší. Při pohledu na jejich spokojené tváře se nelze netěšit na další ročník!