logo

Třetí Den Kanonýrů přinesl zábavu i déšť

Radek Šikola, 13.06.2018

Třetí Den Kanonýrů přinesl zábavu i déšť

Ani déšť, který přišel v průběhu předávání cen, nezkazil třetí ročník Dne Kanonýrů. V sobotu 9. června se v areálu zimního stadionu vedle a v hale BIOS potkali členové Kanonýrů a jejich rodiny. Atmosféra byla vynikající, soutěžilo se, jedlo, pilo a hodovalo.

 

Celý program zahájil předseda klubu Zdeněk Jirák úvodním proslovem. Záhy poté bylo spuštěno přihlašování do florbalového turnaje, který se konal přímo v hale BIOS.

Novinkou třetího ročníku Dne Kanonýrů byla prezentace Kodexu Kanonýra, které se ujali hráči A-týmu ve spolupráci se svými nejmladšími kolegy z řad dětí.

Personál restaurace Srub Podkozí si pro příchozí nachystal pohoštění. Svým gulášem, masem a klobásami z grilu po celý den všechny poctivě zásoboval.

Akcí provázel moderátor a DJ Pavel Habada, kterého všichni známe jako Habise. Ten na pódiu postupně přivítal celou řadu hostů včetně paní Daniely Vlčkové, ředitelky Základní školy a mateřské školy Norská, se kterou klub úzce spolupracuje.

Součástí programu bylo malování na obličej, které se zejména nejmenším dětem velice líbilo. S všemožnými výtvory pak děti obíhaly stanoviště jednotlivých dovednostních soutěží, jejichž patrony byli hráči elitního celku Kanonýrů.

Když se celý program chýlil ke svému závěru a probíhalo předávání ocenění nejlepším hráčům jednotlivých týmů, spustil se prudký déšť. To však nikomu náladu nezkazilo a mohlo se plynule přejít na oblíbené Dortování, kdy si každý mohl zakoupit dort v hodnotě 50 Kč a odměnit vybraného trenéra nebo činovníka klubu hodem do jeho obličeje. Na takovém Tomáši Leipnerovi se nejen děti řádně vydováděly. Výtěžek akce poputuje na konto nadace Slunce pro všechny.

Den Kanonýrů si všichni užili, nejlépe se pochopitelně bavili ti nejmenší. Při pohledu na jejich spokojené tváře se nelze netěšit na další ročník!


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(08.05.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.04.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(06.04.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál