logo

Začátek roku doma Kanonýrkám nevyšel

agentkalea, 17.01.2017

Začátek roku doma Kanonýrkám nevyšel

První zápasy roku 2017 čekaly na kladenské Kanonýrky doma. Zatímco v sobotu přivítaly hráčky poslední České Lípy, v neděli naproti tomu poměřily síly s prvním týmem tabulky – Mladou Boleslaví.

 

Kanonýrky Kladno : FBC Česká Lípa 6 : 7

Do zápasu vstoupily rozhodně aktivněji hostující hráčky, které chtěly domácím oplatit porážku na samostatné nájezdy, kterou jim Kanonýrky uštědřily v říjnu. V první třetině si florbalistky Lípy šly za svým rozhodně důsledněji, než kladeňačky, ve 4. minutě otevřela skóre Motejzíková, a stejně tak ona za dalších 10 minut náskok českolipských zvýšila na 0:2. Kladno se v první třetině trápilo, nedařila se koncovka, spolupráce hráček vázla.

Hra Kanonýrek se mírně zvedla ve druhé třetině, kdy si hostující gólmanku vychutnala nejdříve Jana Míca Micková, a pak i juniorka Dáda Semencová, skóre 2:2 to ale bohužel neznamenalo, protože mezi oba rychlé góly se vmísila hráčka Lípy Bubáková. Chvíli na to se domácí Hubrová s hostující Bubákovou rozhodly ukázat deseti divákům v hale, že florbalistky nejsou žádné princezny a obě si šly za to na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici. A přetahovaná pokračovala dál, ve 25. minutě Lípa odskočila díky Šmídové znovu do dvougólového náskoku, což si nenechala líbit kladenská obránkyně Anička Horáková a v 26. minutě Kanonýrky znovu dotáhla na rozdíl branky. Její kolegyně z obrany Báa Hyková se v 36. minutě postarala poprvé v zápase o vyrovnané skóre 4:4.

Třetí třetina navázala na druhou, o hezkém florbalu se i nadále nedalo mluvit ve vztahu ani k jednomu z družstev. Ve 43. minutě zařídila opět hostující Bubáková, že Lípa tahala za kratší konec provazu, ve 26. minutě už svítil na tabuli kvůli špatnému přebírání hráček a nekompaktnosti kladenské bránící pětice opět dvoubrankový rozdíl, svědčící ve prospěch hostujících. Vykřesat naději se povedlo ještě Naty Tonové ve 47. minutě a Lea Kovaříková, která se slušně pasuje se svojí novou pozicí na centru, pak dokonce srovnala. Ke škodě domácích, v posledních deseti minutách měla větší chuť bojovat Česká Lípa, která zásluhou hattricku Motejzíkové 5 minut před koncem přehoupla misky vah na stranu hostů, což se už Kanonýrkám ani v závěrečné power play nepodařilo zvrátit.

Branky: 20:42 Micková /připsáno Tonová/, 22:55 Semencová, 25:39 Horáková (Hyková), 34:03 Hyková (Hubrová), 46:26 Tonová (Micková), 50:27 Kovaříková (Horáková)

Kanonýrky Kladno : Florbalová akademie Mladá Boleslav 1 : 6

Ve druhém vzájemném utkání se Kanonýrky dostávaly na míček mnohem častěji, než jak tomu bylo před čtvrt rokem, kdy sledovaly hráčky Bolky jako z rychlíku, tentokrát si i vytvořily několik hezkých šancí. Boleslav ale má svoje kvality a i když nepřijela v plné sestavě, stejně pro ni nebyl problém zajistit si bezpečný výsledek 1:6. Kanonýrky by ale neměly věšet hlavu, výkon podaly ve druhém víkendovém zápasu dobrý, i když směrem dopředu toho mají pořád hodně co zlepšovat.

Sestava:
Šimůnková (Vašíčková) Hyková, Strašíková, Horáková, (Hanáčková/sobota), Bučková/neděle Hubrová, Tonová, Bartošová/neděle, Postolková, Kovaříková, Micková, Semencová


 

Muži A

ikona
FBŠ Hattrick Brno - Kanonýři Kladno
(2:2,0:2,1:0)
  | sobota 16.12.
ikona
  1. podrobnosti k zápasu
 

Nenalezeny žádné budoucí zápasy

Krátké zprávy

DŮLEŽITÉ!!!

- Od 14.5. začíná přechodné tréninkové období. Kdo, kde, kdy a s kým bude trénovat si můžete přečíst Zde
(08.05.2018 - 16:34)

Tréninky přípravky

- Z důvodu státních svátků a s nimi souvisejícími ředitelskými volny jsou zrušeny tréninky přípravky v termínech 30.4., 1.5., 7.5. a 8.5. Děkujeme za pochopení (28.04.2018 - 15:31)

Nové zboží ve fanshopu

- Kdo je dobrý - má ručník modrý! Aby se ručník nepletl a byl opravdu osobní je každý originál s tvým jménem a číslem. Fanshop
(06.04.2018 - 18:36)

Nový web

- Usilovně děláme na novém webu! Až to odstartjem tak nespustíte oči :-) (23.12.2017 - 16:17)

MLŽI B+C

- Trénink skrze prázdniny 26.10. se nekonná. (25.10.2017 - 19:14)

GOTHIA CUP

- Vážení přátelé,

bohužel Vám musím oznámit, že pro nedostatečný počet zájemců se letos náš klub nebude účastnit turnaje Gothia cup. Byli jsme připraveni z důvodu bezpečnosti zajistit vyšší počet odpovědných osob i snížit cenu pro Vás. Ve stejném termínu se hraje turnaj v Praze. Trenéři od nás mají doporučení, turnaje se zúčastnit.

S přáním příjemného dne

Ing. Zdeněk Jirák
předseda klubu (18.10.2017 - 12:22)

Anketa 
 

 


SFF

Šfl Kladno

Copyright © 2018 FBC Kanonýři Kladno & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál