před 2 dny
Zápasy A-tým

Skvělý vstup do Poháru i sezony. Kanonýři skolili Spartu 7:5

Ta výhra dává slušné vyhlídky na postup do dalšího kola Poháru Českého florbalu a zároveň dodá sílu, že Kanonýři v přípravě na blížící se start 1. ligy kráčí po správné cestě. I v okleštěné sestavě, kdy postrádali některé klíčové hráče, totiž dokázali v úvodním zápase své pohárové skupiny porazit pražskou Spartu, aktuálně bronzový tým superligy, 7:5!
Pohár, 1.kolo, pátek 16.8.2019 - SH Králův Dvůr
ACEMA Sparta Praha
5:7
Kanonýři Kladno
Branky a asistence Kladna: 1. David Sachr, 31. Matěj Stůj, 32. Tomáš Nushart, 37. Tomáš Nushart, 42. Vojtěch Pfaur, 51. Joel Ahlin, 60. Ondřej Riebauer; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 184; zásahy brankářů: Patrik Zítka 9 - Oskar Blaha 10; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:3
ACEMA Sparta Praha: Zítka, Čermák F. - Ježek, Bartoš, Zouzal, Kolář, Kocián, Pažák, Zeman, Kavan, Lang, Velc, Kozak, Čermák M., Kolstrunk, Juha, Hurt, Pruner, Veselý
Kanonýři Kladno: Blaha, Lupoměch - Ahlin, Janda, Přívara, Netrefa, Riebauer, Svačinka, Skuhrovec, Nushart, Pfaur, Sachr, Novák, Teslík, Stůj

OHLASY TRENÉRŮ

Trenér Sparty Ondřej Kašpárek: "Během první třetiny jsme byli možná ještě na cestě mezi Prahou a Královým Dvorem. Kladno hrálo pěkný mužský florbal a soupeře nezbývá než pochválit. Pro nás cenná lekce a dobrý materiál nejen do zítřejších dvou tréninků."

Trenér Kladna Jan Pazdera: "Ve 13 hráčích skvěle odpracovaný zápas. Byli jsme disciplinovaní a celkem produktivní. Nutno říct, že Spartě chyběla první pětka a brankář. O to víc nás těší, že jsme soupeře dokázali porazit."