Archiv – Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

23.7.Kanonýři získali další čtyři posily. Všichni okusili superliguredakcePo Švédovi Joeli Ahlinovi a zkušeném Filipu Ullmannovi přicházejí do týmu kladenských Kanonýrů další čtyři posily. A celé kvarteto – Tomáš Svačinka, Lukáš Netrefa, Michal Skuhrovec i Ondřej Lupoměch – v minulosti okusilo nejvyšší soutěž. Dohromady mají přes 200 startů v superlize, což potvrzuje ambici Kladna postoupit v této sezoně mezi elitu.
22.7.Na závěr přípravného kempu porazili Kanonýři ChomutovKLA - FCH 11:4, 0.kolo | redakcePrvní víkendový přípravný kemp má za sebou A-tým Kanonýrů. Po víkendových trénincích přišel zápas proti prvoligovému rivalovi z Chomutova, který Kanonýři zvládli poměrem 11:4. Po remíze se superligovým Tatranem a výhrou nad Královskými Vinohrady, které rovněž hrají nejvyšší soutěž, si tak Kanonýři připsali další cenný výsledek v přípravě.
19.7.Kanonýři na Kempu talentované mládežeredakceHned pětinásobné zastoupení měli na Kempu talentované mládeže Kanonýři Kladno. Na akci, kam se každoročně sjíždí několik největších talentů Českého florbalu, reprezentovali klub hráči Jakub Bohuslávek, Hugo Hübner, Filip Molhanec a Vojtěch Novák. Ty doplnil trenér Jan Pazdera, který byl vedoucím jedné ze skupin na kempu. „Naši hráči měli v Jičíně možnost srovnání s mládežnickou špičkou v Česku,“ vyzdvihuje myšlenku tohoto kempu právě trenér A-týmu Kanonýrů. Během pěti dnů trvání kempu se mladí florbalisté dozvěděli, jak se zlepšovat, aby mohli reprezentovat Českou republiku, naučili se ale i lépe starat o své tělo nebo dostali možnost porovnat své dovednosti s nejlepšími soupeři napříč republikou.
19.7.Kanonýry čeká víkendový přípravný kemp. Vyvrcholením bude zápas s ChomutovemKLA - FCH 11:4, 0.kolo | RedakcePrvní víkendový přípravný kemp A-týmu Kanonýrů startuje už v sobotu. Po několika trénincích se hráči představí v neděli od 19:00 v Biosce v přípravném zápase proti Chomutovu. Pro Kanonýry se bude jednat o první domácí zápas pod vedením nového trenéra.
17.7.Od září nás čeká velká proměna, říká předseda KanonýrůredakceI on si samozřejmě přeje, aby příští rok, až Kanonýři Kladno budou slavit 25 let své existence, A-tým zase hrál v superlize. A aby se v dalších letech stal mezi elitou etablovaným mužstvem a ne tím, který bude bojovat o udržení. I proto Zdeněk Jirák, předseda oddílu, byl jedním z hlavních podporovatelů kladenského florbalového restartu. „Zvyšujeme nároky na sebe, na hráče, na naší prezentaci. Chceme v příští sezoně vystupovat, jako už bychom byli superligový klub.“
13.7.Prague Games 2019 – ohlédnutíRedakceDo hlavního města se od středy do soboty sjelo přes 400 mládežnických týmů ze 14 zemí světa, aby zde poměřily své síly v rámci šestnáctého ročníku největšího mládežnického florbalového turnaje na světě – Prague Games. Kanonýři jako již tradičně nemohli na tomto turnaji chybět, do boje vyslali v pěti kategoriích pět týmů. Výsledky všech kanonýrských družstev si můžete přečíst v pokračování článku.
9.7.Kouč Pazdera: Hráče hledáme v cizině. Ti čeští mají přemrštěné nárokyredakceKanonýři se pod jeho vedením výrazně mění. A to nejen vyššími nároky, odlišným tréninkem, ale i samotným složením kádru. Ač trenér a sportovní ředitel Jan Pazdera nechtěl v A-týmu příliš mnoho personálních změn, nakonec je po víc než měsíci přípravy udělat musel. Řada hráčů totiž po rozjetí tréninkového procesu nechtěla akceptovat superligové požadavky, které po nich kouč vyžadoval. A tak teď vedení klubu chce doplnit kádr zahraničními florbalisty.
8.7.Prague Games startujíredakceUž šestnáctý ročník největšího mládežnického florbalového turnaje na světě startuje ve středu v Praze. Do hlavního města dorazí přes 400 týmů ze 14 zemí, které budou do soboty v sedmi chlapeckých a čtyř dívčích kategoriích bojovat o 11 sad cenných kovů. Kanonýři již tradičně na tomto turnaji nemohou chybět, vlajku s kanónem bude držet pět týmů Kanonýrů. Jejich program v základních skupinách čtěte v pokračování článku.
4.7.Skvělý začátek přípravy. Kanonýři remizovali s Tatranem a porazili VinohradyredakceZatím je to jen začátek přípravy, ale i tak ukazuje, že se v ní Kanonýři vydávají správným směrem. Tento týden totiž A-tým odehrál první dva přátelské zápasy a v konfrontaci se superligovými celky byl úspěšný. S Tatranem Střešovice v pondělí remizoval 2:2 a od dva dny později porazil Vinohrady 8:5.
3.7.Další velká posila. Kanonýři získali Filipa Ullmanna, kapitána StřešovicredakceKanonýři Kladno mají za sebou další úspěšné tažení na přestupovém poli. Po Joeli Ahlinovi, jehož klub představil v pondělí, znovu získali hráče, který má zkušenost se švédskou Superligou, nejlepší soutěží světa. Do týmu totiž přichází 28letý univerzál Filip Ullmann, trojnásobný mistr republiky a donedávna kapitán Tatranu Střešovice. Jeho přesun je jen dalším důkazem, že Kanonýři touží v nadcházející sezoně vybojovat postup do nejvyšší soutěže.
1.7.Kanonýři hlásí hvězdnou posilu. Do superligy má pomoci Švéd AhlinTisková zprávaFlorbaloví Kanonýři Kladno zlanařili posilu, která nemá v jejich klubové historii obdoby. Do týmu totiž přichází 25letý Švéd Joel Ahlin, který v minulosti tři roky působil i ve švédské Superlize, nejlepší florbalové lize světa. Získat takového hráče je v Česku zcela výjimečná věc a jen dokazuje, že kladenští florbalisté mají v nadcházející sezoně jednoznačný cíl – postup do superligy!
27.6.Kanonýři na školách. Tisíc dětí si vyzkoušelo florbal!redakceOsm škol a tisíc žáků, co si vyzkoušelo hrát florbal. Kladenští Kanonýři mají za sebou úspěšnou náborovou akci, kdy ve druhé polovině června navštívili kladenské základní školy a učili děti z prvních a druhých tříd (nejen) hrát florbal. „V každé hodině měly děti pestrý obsah ve formě pohybových her, florbalu, soutěží i ukázky florbalových parádiček našimi hráči A-týmu. Nechyběla ani ukázka jiného přístupu k dětem a předání dárkových předmětů,“ líčí Martin Czeczinkar, nový šéftrenér mládeže u Kanonýrů.
24.6.Navyšujeme kapacitu Letního florbalového kempuredakcePro velký zájem jsme se rozhodli navýšit kapacitu Letního florbalového kempu Kanonýrů. Ten se uskuteční ve dvou termínech, na oba je nyní možné se ještě přihlásit. Celá akce je zaměřena zejména na rozvoj základních sportovních a florbalových dovedností, ale také na vědomosti.
23.6.Hummel Open Game – ohlédnutíredakceUž jedenáctý ročník velmi populárního turnaje Hummel Open Game se odehrál od čtvrtka do neděle v Brně. Stejně jako v minulých letech se neobešel ani bez účasti mladých Kanonýrů a Kanonýrek, do jihomoravské metropole zamířilo hned sedm kladenských týmů. Ač výsledky nebyly tím nejdůležitějším, nejlépe si vedlo družstvo dorostenců, které se probojovalo až do čtvrtfinále. Výsledky jednotlivých družstev si můžete přečíst v pokračování článku.
19.6.Další odborník u Kanonýrů. Šéftrenérem mládeže se stal Martin CzeczinkarredakceVýraznou personu v podobě zkušeného trenéra Jana Pazdery nezískal jen A-tým Kanonýrů. Vedení klubu přivádí uznávaného a odborného kouče i k mládeži, kde se šéftrenérem nově stal Martin Czeczinkar.
19.6.Hummel Open Game startuje!redakceUž pojedenácté se uskuteční jeden z největších mládežnických florbalových turnajů v České republice. Ve čtvrtek se do Brna sjede přes 360 týmů ze šesti zemí, které spolu budou až do neděle válčit hned o jedenáct sad medailí. Stejně jako v loňských letech i letos vysílají do Brna své týmy i Kanonýři. Turnaje se zúčastní rekordních sedm týmů Kanonýrů a Kanonýrek, které se představí v pěti kategoriích.
17.6.NÁBOR: Jak se stát Kanonýrem?redakceChceš se stát hrdým členem Kanonýrů Kladno?
To jsi tu správně!
13.6.Jak Kanonýři dřou v podzemí kladenského CentraluKanonýři KladnoTy dveře v podzemním parkovišti kladenského obchoďáku Central byste lehko přehlédli. Hned za nimi je však místnost naopak obvykle plná nepřehlédnutelných svalovců. A právě v posilovně kladenského CrossFitu od začátku tohoto týdne dřou muži A-týmu Kanonýrů, aby se co nejlépe připravili na novou sezonu, v níž mají jasný cíl: Postoupit do Superligy.
12.6.Pazdera: Připravujeme se, jako bychom hráli Superligu, II. částKanonýři KladnoSezona startuje až v září, ale už téměř měsíc se na ni hráči A-týmu Kanonýrů připravují pod vedením nového trenéra Jana Pazdery. Ten v pondělí 10. června, kdy se tým z haly přesunul z do posilovny, udělal první škrty, když z 33členného kádru zúžil výběr na 22 hráčů a tři brankáře. Zároveň plánuje celek dál posílit. A to i proto, že v první části rozhovoru pro klubový web, který vyšel minulý týden, Pazdera přiznal, že je ambicí kladenských Kanonýrů v nadcházejícím ročníku postoupit do Superligy.
10.6.Den Kanonýrů 2019 - ohlédnutíRedakceDen Kanonýrů, stále populárnější rozlučková akce kladenského florbalu se sezonou, má za sebou další ročník. Tomu letošnímu, který se konal 8. června, přálo i počasí, a tak si spousta mladých Kanonýrů a Kanonýrek přišla užít do prostor u haly BIOS zábavné odpoledne.
7.6.Pazdera: Chceme s Kanonýry do Superligy, I. částKanonýři KladnoUž měsíc a půl je Jan Pazdera novým sportovním ředitelem klubu i koučem A-týmu. Proč se vlastně úspěšný trenér, který loni získal v Mladé Boleslavi titul a i letos si jeho tým zahrál Superfinále, rozhodl pro „přestup“ ke kladenským Kanonýrům? A jak chce se svými spolupracovníky docílit toho, aby se Kladno etablovalo mezi českou florbalovou elitou a i ono prožilo svá nezapomenutelná vítězství? I na to 34letý uznávaný odborník odpovídá v rozhovoru pro klubový web.
19.5.Kdo čeká na Kanonýry v prvoligovém ročníku 2019/2020?Redakce1. liga mužů, ve které bude i v nadcházejícím ročníku působit elitní celek Kanonýrů, ve svém složení doznala několika změn. V následujícím textu se můžete dozvědět, s kým budou Kanonýři bojovat o postup do Tipsport Superligy.
16.5.Mladší žáci se zúčastnili Tatran CupuRedakceVelmi prestižního turnaje Tatran Cup se o víkendu zúčastnili kanonýrští starší žáci. Ti se vydali do hlavního města, aby zde poměřili své síly v přátelském turnaji jednak s týmy, s nimiž se potkávali během sezony, čekal je ale mimo jiné také zápas proti neznámému Sokolovu.
14.5.Přípravka se zúčastnila Kralupy OpenRedakceKanonýrská přípravka se v sobotu 11. května zúčastnila přátelského turnaje Kralupy Open, kde se představily hned tři kanonýrské týmy! Nejdále se podařilo dojít Stíhačům, ale pochvalu zaslouží všichni, kteří náš klub na tomto turnaji reprezentovali.
13.5.Představujeme: Dominik JandaRedakce
9.5.Závěrečný víkend mladších žákůRedakceO víkendu si jako další kanonýrská kategorie připsali konec sezony i mladší žáci. Ty totiž v sobotu, resp. v neděli čekal poslední ligový turnaj, ke kterému v těchto sestavách nastoupili.
9.5.Poslední turnaj má za sebou i přípravkaRedakcePosledním týmem, který v letošní sezoně zasáhl do svých ligových zápasů, byla nejmladší kanonýrská kategorie – přípravka. Hned první zápas, který Kanonýři v neděli 5. května svedli, byl duel Střelců proti Jezdcům. Toto derby vítěze nepoznalo, z turnaje si Střelci nakonec odvezli 4.místo, Jezdci se umístili o příčku níže na 5. pozici.
9.5.Den Kanonýrů 2019RedakceOpět se nám o kousek přiblížil letošní Den Kanonýrů, který se tentokrát uskuteční 8. června v Hale BIOS a okolních prostorech.
7.5.VÝSLEDKOVÝ INFOSERVIS z 4. - 5. květnaRedakceMinulý týden se ve vzájemném souboji utkali Jezdci se Střelci v derby elévů. Tentokrát se poměřili v kategorii přípravek. Do ligových bojů se zapojila další tři družstva Kanonýrů.
2.5.PROGRAM NA VÍKEND 4. - 5. květnaRedakceKDO, KDE, KDY A S KÝM? Derby přípravek mezi Jezdci a Střelci!