17.12.2018
Zápasy A-tým

Kanonýři vyprovodili ústecké florbalisty

Po reprezentační pauze vyplněné domácím světovým šampionátem se Kanonýři představili v domácím prostředí a pokusili se napravit nepovedené výsledky před pauzou. Povedlo se jim to dokonale a svého soupeře z Ústí nad Labem zdecimovali.
KANONÝŘI KLADNO – FLORBAL ÚSTÍ
11:3 (2:2, 2:1, 7:0)


Před ligovou pauzou Kanonýři prohráli s pražským Startem a Petrovicemi. „Potřebovali jsme se dostat zpátky na koně, a to se nám povedlo,“ říká kladenský obránce David Sachr s tím, že Kanonýři předvedli týmový výkon. „Každý tím zápasem žil na 100 % a i když to bylo po druhé třetině těsně 4:3, tak ve třetí třetině jsme ukázali, kdo je tu doma a nedali jsme jim šanci,“ dodává.

Trenéři kladenských florbalistů se sestavou řádně zamíchali a na hře Kanonýrů to bylo znát. „Začala nám fungovat rozehra a nedělalo nám nějaký velký problém dostat se k nim na polovinu, většinou stačila jedna nebo dvě nahrávky,“ potvrzuje Sachr a doplňuje, že se mužstvo konečně dokázalo prezentovat jako skvělý tým a umí předvést dobré výkony, díky kterým zvládne porazit týmy ze špičky prvoligové tabulky.

Mladému obránci kladenského celku Davidu Sachrovi se podařil vskutku ojedinělý kousek, z defenzivního postu dokázal vstřelit tři branky. „Je to můj první hattrick, který přišel přesně rok poté, co jsem dal svůj premiérový gól za áčko. 16. prosince 2017 a 16. prosince 2018. Pocity jsou super, určitě mi k tomu pomohl Honza Louvar, který mě vždy před brankou dokáže najít a já to tam jenom doklepnu,“ hodnotí skromně své vystoupení.

Sestava Kanonýrů:
Minev (Horáček)
Pertlík, Sachr, Louvar, Přívara, Nushart
Kalina, Cvrček, Tyl, Riebauer, Mayer
Černý, Richtr O., Pfaur, Teslík, Pecha
Bednář, Hartman, Stůj

Branky a asistence Kanonýrů:
8. Miloš Tyl (Ondřej Riebauer), 18. David Sachr (Jan Louvar), 26. Miroslav Mayer (Matyáš Kalina), 31. David Sachr (Antonín Pertlík), 41. Jan Louvar (Tomáš Nushart), 49. Jakub Pecha (Matěj Stůj), 49. Antonín Pertlík (Tomáš Nushart), 54. Dušan Přívara (Tomáš Nushart), 57. Jakub Černý (trestné střílení), 58. Jan Louvar (Tomáš Nushart), 60. David Sachr (Jan Louvar)