19.12.2018
Zápasy A-tým

V souboji sousedů v tabulce Kanonýři přivítají Chomutov

Dohrávka odloženého utkání 10. kola 1. ligy mužů mezi domácími Kanonýry a hosty z Chomutova se ponese ve znamení SOUBOJE STŘELCŮ – kladenského Miloše Tyla a chomutovského Petra Pastora. Ti se v době původně plánovaného utkání prostřednictvím Facebooku vyzývali v několika střeleckých disciplínách. Právě s nimi budete moci poměřit své dovednosti. Vítězové jednotlivých soutěží navíc obdrží zajímavé ceny.
Chomutov má v letošní sezoně vynikající formu, usídlil se v horní polovině tabulky 1. ligy a momentálně sídlí na šesté příčce s luxusním náskokem dvanácti bodů na hranici postupu do play-off. Z posledních dvou utkání nicméně chomutovští florbalisté odcházeli bez bodu, a tak budou chtít opět naplno bodovat. Zdaleka nejzářivější hvězdou Severočechů je účastník souboje střelců Petr Pastor.

Po dvou prohrách s pražským Startem a Petrovicemi se Kanonýři zvedli a zničili florbalisty Ústí nad Labem 11:3. V tomto utkání se nejproduktivnější hráč Kanonýrů Miloš Tyl poněkud uklidnil, když vstřelil na jeho poměry nezvyklou jednu branku. Nechme se překvapit, zda proti Chomutovu opět rozjede svůj pověstný bodový festival.

Miloš Tyl apeluje na svůj tým, aby si z proher před reprezentační přestávkou vzal to dobré a navázal na povedený výkon proti Ústí. „Nedávné prohry nám potvrdily, že porážka se musí umět přežít. Tak jako se střídá den s nocí, střídá se nejen ve florbale úspěch s neúspěchem. Neuspět koneckonců není ostuda. Naší ostudou by ale bylo, kdybychom se báli opět vstát a zkusit to znovu. Za Kladno se nehraje, za Kladno se bojuje. Tímto zveme naše fanoušky na atraktivní duel!“

Zápas mezi domácími Kanonýry a hosty z Chomutova je na programu ve čtvrtek 20. prosince od 19.30 hod. v SH BIOS Kladno.

Za Kladno se nehraje, za Kladno se bojuje!