20.12.2018
Mladší žáci A

Po pauze se představily všechny týmy mladších žáků

Tři týmy mladších žáků se představily o uplynulém víkendu, jak se jim vedlo se dočtete níže
Mladší žáci Střelci ke svým zápasům vyrazili do střešovické Stodoly, kde se střetli s pražskými Tigers a Chodovem a v boji o udržení vyzvali Tatran Střešovice.

Výsledky:

Prague Tigers white – Kanonýři Kladno Střelci 1:1

Kanonýři Kladno Střelci – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:5

Kanonýři Kladno Střelci – Tatran Střešovice 3:2

Komentář trenéra Adama Nolče:
„Ranní zápas proti Tigers jsme hráli velice dobře. Aktivně jsme napadali a na konci zápasu nám chybělo jenom kousíček, abychom urvali zápas na svoji stranu. Proti Chodovu jsme měli výborný začátek, kde jsme hodně tlačili, bohužel prázdné brány, které na nás zívaly jsme nedali a ke konci zápasu jsme polevili. Chodov odskočil a závěrečná hra v šesti hráčích se minula účinkem. Díky horšímu skóre jsme hráli zápas o 5. až 6. místo, ve kterém jsme narazili na Tatran Střešovice s naším bývalým hráčem v brance (který držel dlouho Tatran nad vodou). Celý zápas jsme vedli, soupeři dorovnali v průběhu na 2:2 ale v poslední vteřině napínavého závěru zápasu prostřelil všechno co mu stálo v cestě Karel "Obr" Frýba a jeho zásluhou zůstáváme v prvním koši. Všechny zápasy měli rychlost a tvrdost a jsem rád, že jsme udrželi klidnou hlavu v závěru zápasu o sestup a Víru přetavili ve vítězství.“

Jezdci odehráli svůj poslední letošní turnaj v hale Jedenáctka v Praze, kde je čekaly zápasy s Chodovem, Kolínem a Bohemians.

Výsledky:

FAT PIPE FLORBAL CHODOV white – Kanonýři Kladno Jezdci 5:2

Kanonýři Kladno Jezdci – FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci 2:4

Kanonýři Kladno Jezdci – FbŠ Bohemians DDM Praha 7 9:4

Komentář trenéra Jana Hollmana:
„Trápi nás koncovka – sedm zápasů jsme nedali víc jak dva góly a s tím se nevyhrává. Tlačili jsme se před bránu, sypali střely, ale zase dva zápasy prohra na dva góly. O umístění a záchranu koše desivy výkon, ale díky soupeři, kterého bylo jen pět, jsme si připsali vítězství. Musíme se opravdu soustředit na střelbu a probudit šípkovou Růženku - naši gólovou štěstěnu"

Sestava:
Vocílka, M.Dlouhý - Mach, Pospíšil, Hošek, Bém, Pazdera, Šimek, Honzík, Sixta, Špaček, Hollmann, Douša

Stíhači se vydali do nové haly v Nehvizdech, kde své zápasy odehráli proti Rakovníku, domácímu týmu a v souboji o 3.místo se postavili mladoboleslavským Technologům.

Výsledky:

Kanonýři Kladno Stíhači – TJ Lokomotiva Rakovník B 2:0

Tigers TJ Sokol Nehvizdy – Kanonýři Kladno Stíhači 6:4

Technology Florbal MB Blue – Kanonýři Kladno Stíhači 2:6

Komentář trenéra Adama Nolče:
„První zápas proti Lokomotivě jsme hráli aktivně a s chutí dávat góly – bohužel většina našich střel skončila v rukou skvělého gólmana soupeře. Druhý zápas proti domácím jsme měli špatný začátek, ale i přesto jsme vedli celý zápas. Pak ovšem přišel černý konec, kdy po dvou obdržených brankách zkolabovala naše hra i psychika a zápas jsme nakonec prohráli. Zápas o třetí místo byl do poloviny zápasu vyrovnaný, ale po vstřeleném gólu po půli jsme se uklidnili a dovedli zápas do vítězného konce. Celkově jsem s turnajem spokojený, ve všech zápasech jsme byli aktivní a hladoví po gólech. Jediné, co mě mrzí je, že v důležitých chvílích, kde se zápasy rozhodují se soustředíme na rozhodčí a zastřelování balónků na tribunu po obdrženém gólů místo toho, abychom se hecovali a podpořili, aby se nám povedlo zápas otočit. Jinak jsem s výkony spokojený.”