20.12.2018
Přípravka

Přípravka proti sobě!

Oba týmy přípravky o víkendu vyrazily na Barrandov, kde odehrály svůj další turnaj. A aby byl turnaj ještě o něco zajímavější než obvykle, tak svedl cesty obou kanonýrských týmů už ve skupině!
Do prvního utkání dne nastoupili Jezdci proti Chodovu, který nakonec potvrdil roli favorita a zvítězil. Poté už se diváci dočkali souboje mezi Střelci a Jezdci, ze kterého nakonec vyšel vítězně tým Střelců. Tomu se následně povedlo pomstít Jezdce a díky porážce Chodova si zahrál o postup proti Unhošti. Střelci ovšem zaspali začátek zápasu, a nakonec Unhošti podlehli 5:6. Jezdci v duelu o 5.místo vyzvali Rakovník, i jemu ovšem podlehli a po minulém postupu se tak vrátili zpět do 4.koše.

Komentář trenéra Tomáše Leipnera:
„V neděli 16.12. se konal poslední letošní ligový turnaj přípravek a obě naše družstva zavítala do nafukovačky na Barrandově, a dokonce se poprvé potkala ve stejné skupině. Jezdce po dvou porážkách čekal v utkání o udržení ve 3. koši Rakovník. Po dobrém začátku a vedení 1:0 nakonec soupeř otočil a uhájil 3. koš. Střelci nastoupili po dvou výhrách do finále proti Unhošti. Po zaspaném začátku sice ve zbytku utkání mocně dotahovali, ale na více než porážku 5:6 už nezbyl čas. Děkujeme všem dětem za bojovnost i za to, že se nevzdávaly, když se výrazně nedařilo. Rodičům děkujeme za podporu a těšíme se na další turnaje v roce 2019.“

Sestava Střelců:
Seidl, Tetur, Turková, Čihová, Portužák, Faigl, Antoš, Luštinec

Sestava Jezdců:
Vocílka, Rajniš, M.Olejár, S.Olejár, Sabo, Louda, Braun, Zaisl