21.12.2018
Zápasy A-tým

Další kanonáda Kanonýrů, tentokrát obětí Chomutov

Po vysoké výhře 11:3 proti Ústí nad Labem přivítali Kanonýři v dohrávce 10. kola 1. ligy mužů florbalisty Chomutova. Ti přijeli oslabeni o svou největší oporu Petra Pastora. Kladenští hráči si připsali další důležitou výhru proti týmu z vrchní části tabulky.
KANONÝŘI KLADNO – FLORBAL CHOMUTOV
10:5 (0:2, 4:1, 6:2)


Chomutovští florbalisté i bez své hlavní opory Petra Pastora vstoupili do utkání podstatně lépe a po první třetině vedli 2:0 a ještě těsně před polovinou zápasu drželi náskok 3:1. „Já si myslím, že tři body, které jsme si z utkání odnesly, nebyly zasloužené. V zásadě se nedá hovořit o týmovém výkonu nebo aspoň kvalitním herním projevu,“ nebere si servítky brankář Kanonýrů Max Minev.

Od poloviny duelu si však vzali slovo kladenští hráči a pěti góly v řadě otočili stav zápasu na 6:3. „Naštěstí jsme se ve druhé polovině utkání dostali do nějakých šancí, které se nám podařilo proměňovat, díky čemuž jsme nakonec vyhráli,“ hodnotí opora kladenského brankoviště.

Kanonýři tak slaví druhou výhru za sebou proti soupeři z širší špičky. Ze sedmého místa tabulky tak ztrácí pouhých pět bodů na třetí příčku.

Sestava Kanonýrů:
Minev (Horáček)
Pertlík, Sachr, Louvar, Přívara, Nushart
Kalina, Cvrček, Tyl, Riebauer, Mayer
Černý, Richtr O., Pfaur, Teslík, Pecha
Bednář, Hartman, Stůj

Branky a asistence Kanonýrů:
26. Dušan Přívara (David Sachr), 30. Jakub Pecha (Vojtěch Teslík), 32. Jakub Černý, 36. Tomáš Nushart (Dušan Přívara), 44. David Sachr (Antonín Pertlík), 44. Matyáš Kalina (Ondřej Riebauer), 48. Vojtěch Pfaur, 49. Miloš Tyl (Ondřej Riebauer), 59. Jakub Černý (TS), 60. Miloš Tyl (Miroslav Mayer)