23.12.2018
Zápasy A-tým

Kanonýři na silné Brno na jeho půdě nestačili

Po skalpech silných týmů z Ústí nad Labem a Chomutova cestovali Kanonýři do Brna, kde na ně čekal souboj s ambiciózními florbalisty Hattricku. Na velmi kvalitního soupeře nicméně kladenští hráči vyzrát nedokázali.
FBŠ HUMMEL HATTRICK BRNO – KANONÝŘI KLADNO
8:4 (1:3, 5:1, 2:0)


Kanonýrům se výsledkově povedl vstup do utkání, ale Brno bylo herně lepší, po úvodní části tedy mohli děkovat především paní Štěstěně. Poté však Brno začalo plnit roli favorita a neponechalo nic náhodě. „První třetinu jsme i díky přečkanému úvodnímu náporu Brna vyhráli 3:1. Druhou část jsme však nezvládli v hlavách a díky spoustě individuálních chyb a nekoncentrovanosti jsme ji projeli 1:5,“ hodnotí útočník Kryštof Hartman, který se letos často nevešel do základní sestavy, ovšem v tomto utkání nastoupil v elitní formaci po boku Jana Louvara a Dušana Přívary a připsal si branku, ke které přidal ještě nahrávku.

Kanonýři tedy vinou nezvládnuté prostřední části hry prohrávali o dvě branky a proti tak kvalitnímu soupeři, jakým je Hattrick už neměli mnoho šancí na zvrat. „V závěrečné části jsme si nedokázali vytvořit dostatek šancí na otočení výsledku utkání a domácí si výsledek zkušeně pohlídali. Navíc dalšími dvěma brankami do naší sítě zpečetili konečný výsledek. Z Brna jsme si tak odvezli zasloužený nášup 4:8,“ uznává smířlivě Hartman.

Sestava Kanonýrů:
Minev (Horáček)
Pertlík, Sachr, Hartman, Přívara, Louvar
Kalina, Cvrček, Tyl, Riebauer, Mayer
Černý, Richtr O., Pfaur, Teslík, Pecha

Branky a asistence Kanonýrů:
15. Dušan Přívara (Kryštof Hartman), 15. Ondřej Riebauer (Miloš Tyl), 20. Kryštof Hartman (Jan Louvar), 31. Jakub Pecha (bez asistence)