01.05.2019
Aktuální zprávy z klubu

B-tým starších žáků vycestoval do Střešovic

Poslední 12. turnaj si v neděli 28. dubna připsal B-tým starších žáků, který cestoval do haly ve Střešovicích, kde se utkal s pražskými Wizards, domácím Tatranem a v zápase o celkové 5.místo s týmem z Královských Vinohrad.
Kanonýři Kladno B – Wizards DDM Praha 10 orange 1:3 (0:1, 1:2)

Branky Kladna: 25‘ Weglarz

zucastnise.cz Tatran Střešovice – Kanonýři Kladno B 6:0 (3:0, 3:0)

Kanonýři Kladno B – TJ Sokol Královské Vinohrady 3:7 (1:4, 2:3)

Branky Kladna: 13‘ Horák, 25‘ V.Ptáček, 25‘ Spurný

Sestava Kladna: Vondra, Michalski – Weglarz, Horák, Vaňous, Číhal, Groh, Dvořák, Hurych, Ptáček M., Kináč, Ptáček V., Spurný, Koupa

Komentář trenéra Stanislava Mináře:
„V prvním zápase proti pozdějším vítězům Wizardům jsme hráli velmi slušně do obrany a hodně střeleckých pokusů soupeře jsme zblokovali, na druhé straně hřiště jsme se ale málo tlačili do zakončení a některé naše zajímavé gólové příležitosti jsme neproměnili, takže zápas skončil na góly chudě 1:3. Domácí Tatran byl od začátku utkání o třídu lepší a jasně po celý zápas kráčel za vítězstvím. Mrzí mě, že se nám nepodařilo vstřelit ani jednu branku, zároveň ale musím pochválit vynikajícího Rudu v bráně, bez něhož mohl být brankový rozdíl na konci zápasu daleko vyšší. Vysoká prohra 0:6 pro nás znamenala třetí místo v naší skupině. V zamotané druhé skupině si každý tým připsal jednu výhru o jeden gól, takže o celkovém pořadí musel rozhodnout los. V zápase o konečné 5.místo jsme tak nakonec vyzvali tým Královských Vinohrad, který postup do finále ztratil až v závěru svého předchozího utkání. Vzhledem k tomu, že se jednalo o poslední zápas sezony, tak jsme trošku zamíchali se sestavou a do pole šel i náš druhý brankář. Poslední zápas jsme si chtěli hlavně užít a odehrát ho bez stresu, což se nám nakonec povedlo. V utkání jsme si vytvořili více šancí než soupeř, ten ale dokázal téměř všechny své proměnit. Za stavu 1:6 jsme si vyzkoušeli i hru bez brankáře, ani dva naše slepené góly ale nakonec porážce 3:7 nezabránily. Klukům tímto děkuji za celý turnaj, ve kterém jsme si dokázali, že pokud plníme taktické pokyny a hrajeme zodpovědně, tak můžeme hrát s každým. V sezoně udělali velký kus práce a přeji jim hodně štěstí i v sezoně následující. Rodičům děkujeme za odvoz i za podporu v celé sezoně!"

Starší žáci B si tak ve 36 odehraných zápasech připsali 18 výher a 18 porážek s celkovým skóre 126:129. Nejproduktivnějšími hráči se stali s devatenácti kanadskými body Jan Hejný a Štěpán Křeček, druhý jmenovaný zároveň s 16 brankami ovládl týmovou tabulku střelců. Sedm asistencí vyneslo dělené první místo Lukášovi Spurnému a Václavovi Číhalovi. Nejméně obdržených branek na zápas si připsal Rudolf Michalski (3,19), který zároveň vychytal 9 výher.