10.06.2019
Aktuální zprávy z klubu

Den Kanonýrů 2019 - ohlédnutí

Den Kanonýrů, stále populárnější rozlučková akce kladenského florbalu se sezonou, má za sebou další ročník. Tomu letošnímu, který se konal 8. června, přálo i počasí, a tak si spousta mladých Kanonýrů a Kanonýrek přišla užít do prostor u haly BIOS zábavné odpoledne.
V hale po celé odpoledne probíhaly zápasy dětí proti rodičům. Všechny mládežnické kategorie Kanonýrů tak měly možnost rodičům ukázat, co se v průběhu sezony naučily a kolikrát jsme byli svědky opravdu krásných akcí ať už z jedné, nebo z druhé strany. Výsledek samozřejmě nebyl to hlavní a nejdůležitější bylo, že se všichni výborně bavili.

Od 15:30 přišlo na řadu oblíbené dortování. Hráči měli možnost zakoupit si dort a následně ho hodit po svém (nebo i cizím) trenérovi. Vybrané peníze si Kanonýři nenechají pro sebe, nýbrž poputují jako příspěvek Nadačnímu fondu Slunce, který pomáhá lidem s poruchami v oblasti učení. Všech sto dortů se podařilo prodat, a trenéři si tak dortování opravdu užili.

O hodinu později jsme vyhlásili nejlepší hráče jednotlivých kategorií, kteří si kromě diplomů odnesli domů také pěknou soušku pro Kanonýra sezony. Své ceny si za celosezonní práci zasloužili: Tomáš Krchov a Matyáš Čihák z přípravky, elévové Šimon Bohuslávek, Matěj Adamec a Vojta Šmatlák, mladší žáci Karel Frýba, Štěpán Vlček a Ferdinand Tomášek, Petra Klečková ze starších žákyň, starší žáci Jakub Bohuslávek a Erik Weglarz, dorostenka Kateřina Radostová, dorostenci Vojtěch Novák a Matěj Jiřičný a junior Vojtěch Pfaur.

Všem gratulujeme. Po vyhlášení doprovodných soutěží následovala volná zábava venku a ti, kteří si ještě florbalu neužili dosyta, mohli využít otevřené haly. Celkově se letošní Den Kanonýrů velmi vydařil a za celé odpoledne nikomu nezmizel úsměv ze rtů. Všem, kteří si s námi přišli užít odpoledne děkujeme a těšíme se zase za rok!