09.05.2019
Aktuální zprávy z klubu

Den Kanonýrů 2019

Opět se nám o kousek přiblížil letošní Den Kanonýrů, který se tentokrát uskuteční 8. června v Hale BIOS a okolních prostorech.
Samotný Den Kanonýrů začne ve 12:30. V hale postupně proběhnou turnaje rodičů s dětmi všech kategorií, ve venkovních prostorách si budete moci stejně jako v minulých letech užít bohatý doprovodný program. Kromě oblíbeného dortování, kdy zakoupeným dortem přispějete na dobročinné účely Nadace Slunce. Tato nadace podporuje děti a dospělé s potížemi v učení a jejich rodiny a my jsme velmi rádi, že jí budeme moci opět pomoci. Zakoupeným dortem navíc budete moci zamazat vašeho (nebo i jiného) trenéra.

Venku proběhne také autogramiáda hráčů A-týmu nebo například ocenění nejlepších hráčů jednotlivých kategorií. Chybět nebude ani prezentace 4.ZŠ Kladno, která s Kanonýry dlouhodobě spolupracuje nebo možnost poměřit své síly v různých florbalových dovednostech. Připravili jsme si i mnoho dalšího, tak si 8. června udělejte čas a přijďte se spolu s námi a se svými přáteli pobavit! Klidně můžete přivést i své neflorbalové známé, hlavní bude chuť se bavit! Po celou dobu bude k dispozici dostatek jídla a pití, budete mít možnost si také pomalovat obličej a dobrou zábavu podpoří rovněž hudba a hlasatel, tak neváhejte dorazit!