07.01.2019
Zápasy A-tým

Kanonýři zničili Slovan Havířov i napodruhé

Po drtivé výhře 21:3, kterou svému soupeři Kanonýři uštědřili v listopadu loňského roku na domácí půdě, zvítězili kladenští hráči velkým rozdílem i na hřišti Slovanu Havířov.
TJ SLOVAN HAVÍŘOV – KANONÝŘI KLADNO
3:11 (1:3, 1:3, 1:5)


Po loňské výhře 21:3 byli diváci, ale i hráči samotní v napětí, jak se Kanonýrům povede v odvetě. Očekávání byla velká. "Po delší době zápas, kde jsme byli jasným favoritem. Myslím, že jsme měli tak trochu sami ze sebe obavy, jak bude první utkání po vánoční pauze vypadat,“ říká hrající trenér Ondřej Riebauer. „To nám paradoxně pomohlo k lepší koncentraci na zápas, což se odrazilo na hladkém průběhu a výsledků utkání,“ dodává vzápětí.

Hráči Slovanu Havířov evidentně měli v hlavách potupnou prohru ze svého výjezdu na kladenskou půdu a na jejich výkonu to bylo znát. „Nutno podotknout, že nám to soupeř značně ulehčil, jelikož zápas měl tempo zhruba na úrovni tréninku v šesté lize,“ hodnotí Riebauer, který v utkání vstřelil dvě branky a na jednu přihrál. „Každopádně jsem rád za sebevědomý a týmový výkon, jakým jsme takové utkání zvládli,“ podotýká.

Sestava Kanonýrů:
Blaha (Horáček)
Pertlík, Sachr, Hartman, Přívara, Richtr T.
Kalina, Cvrček, Tyl, Riebauer, Mayer
Bednář, Černý, Pfaur, Teslík, Pecha
Stůj

Branky a asistence Kanonýrů:
7. Matyáš Kalina (Ondřej Riebauer), 8. Jakub Černý (Jakub Pecha), 20. Tomáš Richtr (Dušan Přívara), 23. Ondřej Riebauer (Miroslav Mayer), 25. Jakub Černý (Jakub Pecha), 33. Ondřej Riebauer (Miloš Tyl), 44. Jakub Pecha (Matěj Stůj), 45. Miroslav Mayer (Miloš Tyl), 47. Miloš Tyl (Oskar Blaha), 50. Vojtěch Teslík (Miloš Tyl), 60. Dušan Přívara (David Sachr)