11.01.2019
Aktuální zprávy z klubu

Kladenské zastoupení výběrů 2019

Už o víkendu se uskuteční turnaje regionálních výběrů starších žáků a dorostenců, na kterých mají Kanonýři dlouhodobě početné zastoupení. Letos se do středočeského týmu těchto dvou kategorií vypraví bojovat o cenné kovy hned dvanáct zástupců kladenského florbalu! Kteří hráči to jsou a kdy přesně se výběr Středních Čech představí se dočtete v pokračování článku. Textové online přenosy můžete sledovat na oficiálním webu Českého florbalu, živé videopřenosy na webu TVCOM.
Dorostenci
Turnaj dorostenců se uskuteční v Mladé Boleslavi o víkendu 12.-13.1. Kladno má v nominaci šestici hráčů – Novák, Všetečka, Molhanec, Bachmaier, Vencl a Šebela. To ale není jediná kladenská stopa v tomto týmu, jeho trenéry jsou totiž rovněž trenéři kanonýrské mládeže – Buk a Minář. Všechny zápasy se hrají v Nové městské sportovní hale u 5.ZŠ v Mladé Boleslavi. Tým se představil už v generálce na turnaj, kterou odehrál 9.ledna v Čakovicích, kde podlehl výběru Prahy 8:11.

Program:
Sobota – skupina B: 9:00 Středočeský kraj – Liberecký kraj 13:00 Středočeský kraj – Karlovarský kraj 18:00 Středočeský kraj – Jihočeský kraj

Neděle – playoff, dle umístění

Starší žáci:
Turnaj starších žáků se uskuteční také o víkendu 12.-13.1. a středočeskou nominaci si vysloužilo rovněž šest Kanonýrů. Vedle brankáře Janouška jsou jimi Bohuslávek, Hübner, Prudil, Svoboda a Lahoda. Tým vedený superligovým hráčem Radimem Křenkem se představí ve Sportovní hale liberecké technické univerzity. Svou generálku na turnaj odehráli starší žáci ve středu 9.ledna v Kobylisích proti výběru hlavního města, a nakonec podlehli 6:10.

Program:
Sobota – skupina B: 11:00 Středočeský kraj – Ústecký kraj 13:00 Středočeský kraj – Plzeňský kraj 21:00 Středočeský kraj – Královéhradecký kraj

Neděle – playoff, dle umístění

Přejeme všem zúčastněným hodně štěstí při reprezentaci klubu na celostátní úrovni!