09.01.2019
Aktuální zprávy z klubu

Ohlédnutí Prague Floorball Cup 1

Od 4. do 6. ledna se v Praze uskutečnil další ročník stále populárnějšího Prague Floorball Cupu, menší obdoby tradičních červencových Prague Games. V nejbližších dvou dnech vám přineseme ohlédnutí za účinkováním všech sedmi kanonýrských týmů, které se turnaje zúčastnily.
Dorostenky (kategorie G02):
Dorostenky se zúčastnily nejstarší vypsané kategorie, do které se přihlásilo celkem šest týmů, hrálo se tedy systémem každý s každým, díky čemuž měly Kanonýrky zaručeno, že si zahrají ve všech třech hracích dnech. V pátek se sice holkám úplně nedařilo, v sobotu ale přišlo velké zlepšení a po těsné prohře přišlo první vítězství. V nedělním utkání si holky ještě dokázaly připsat cennou remízu s reprezentací Rakouska, na více než páté místo to ale bohužel nestačilo.

Výsledky:
Kanonýrky Kladno – FA Mladá Boleslav 0:14
Kanonýrky Kladno – Florbal Chomutov 0:4
Kanonýrky Kladno – PUKS TRZEBINIA 3:4
Kanonýrky Kladno – SK Bela 2:1
Kanonýrky Kladno – Floorballjuniorinnen Österreich 2:2

Sestava:
Řehánková, Davidíková, Balážová, Pavlíčková, Voštinková, Trgyňová, Novotná, Poncetová Š., Mikulíková, Poncetová K., Suchánková, Čermáková B., Čermáková V., Radostová, Klečková, Vinařová, Stará.


Starší žáci (kategorie B04):
Starší žáci byli jedinou kladenskou kategorií, která na turnaj vyslala dva týmy. První tým se představil ve skupině 5 proti Brnu, Kunraticím a Bohemians a v play-off A dokráčel až do čtvrtfinále, týmu s pořadovým číslem 2 se v 8.skupině postavil Bučis, Židenice a Vítkovice a ve vyřazovacích bojích přišla porážka v osmifinále B pavouka.

Výsledky:
Kanonýři Kladno – Gepardi DDM Helceletka Brno 5:2
Kanonýři Kladno – FAT PIPE Start98 Pr-Ku 4:1
Kanonýři Kladno – FbŠ Bohemians Praha 4 7:4
Kanonýři Kladno – FBC Přerov 4:1
Kanonýři Kladno – FAT PIPE Florbal Chodov Blue 2:3
Kanonýři Kladno 2 – FC Bučis Team 1:5
Kanonýři Kladno 2 – K1 Florbal Židenice 3:5
Kanonýři Kladno 2 – SC TEMPISH Vítkovice 0:19
Kanonýři Kladno 2 – TIERP IBK 0:5

Sestava:
Tým 1: Burgr, Bohuslávek, Mirčevský, Hübner, Čika, Prudil, Hejný, Hartman, Procházka M., Lahoda, Janoušek, Krejčík, Trkovský, Spurný, Procházka Š.
Tým 2: Vondra, Michalski, Holakovský, Weglarz, Horák, Vaňous, Bratičák, Dvořák, Hurych, Křeček, Šoch, Koupa