09.01.2019
Aktuální zprávy z klubu

Ohlédnutí Prague Floorball Cup 2

Od 4. do 6. ledna se v Praze odehrál další ročník stále se rozrůstajícího mládežnického turnaje Prague Floorball Cupu. Ohlédnutí za výkony prvních třech kanonýrských týmů, které se na tento turnaj vydaly si můžete přečíst zde, o výsledcích týmů kategorií B06 až B10 si můžete přečíst níže v článku.
Tým B06:
Tým B06, který věkově odpovídá starší části mladších žáků byl nalosován do šesté skupiny, v níž se utkal se Spartou, nevyzpytatelnou Jesenicí a dobře známou Mladou Boleslaví. Ve skupině se klukům bohužel podařilo vyhrát jen úvodní zápas nad Spartou, a díky tomu putovali ze třetího místa do playoff B. V sobotním večerním zápase se jim sice ještě podařilo přejít přes pražskou Dvojku, už ani ne za dvanáct hodin se ale tým postavil brněnským Gepardům, kteří Kanonýrům ve čtvrtfinále vystavili stopku.

Výsledky:
Kanonýři Kladno – ACEMA Sparta Praha B06 yellow 3:2
Kanonýři Kladno – Florbal Jesenice 0:9
Kanonýři Kladno – Technology Florbal MB 1:6
Kanonýři Kladno – SK Dvojka Praha 5:3
Kanonýři Kladno – Gepardi DDM Helceletka Brno 3:5

Sestava:
Dlouhý, Puček, Hollmann, Hrdlička, Douša, Hošek, Pazdera, Špaček, Mach, Ceplecha, Frýba


Tým B07:
Do Prahy se vydala i věkově mladší část mladších žáků, kteří se představili v 1.skupině kategorie B07. V pětičlenné skupině odehráli Kanonýři v pátek jen jediný zápas proti Bohemians, v sobotu na ně ovšem čekali hned tři soupeři – Nowy Targ, Sparta a Mladá Boleslav. I přes dvě sobotní výhry nakonec kluci skončili až na třetím místě a museli tak do playoff B. Díky dobrému umístění v základní skupině se Kanonýři dostali přímo až do semifinále, v postupu do finále jim ale zamezily Lovosice.

Výsledky:
Kanonýři Kladno – FbŠ Bohemians Praha 4 3:5
Kanonýři Kladno – MMKS Podhale Nowy Targ 17:1
Kanonýři Kladno – ACEMA Sparta Praha B07 yellow 4:1
Kanonýři Kladno – FA Mladá Boleslav 2:10
Kanonýři Kladno – ASK Lovosice LFP Black 5:6

Sestava:
Durec, Ryska, Čermák, Macák, Vocílka, Vlasyuk, Šverma, Honzík, Hegr, Weglarz, Jan Kabourek, Jakub Kabourek


Tým B08:
Ani elévové po Vánocích nezaháleli a vyrazili do hlavního města s cílem podmanit si turnaj. Kanonýrský tým byl nalosován do druhé skupiny, v níž dostal příležitost poměřit své síly se Spartou, Olomoucí a týmem TROOPERS. V pátek se klukům bohužel příliš nedařilo a na celkovém třetím místě nezměnila nic ani sobotní výhra nad TROOPERS. Ze třetího místa tedy kluci postoupili do playoff B, kde ovšem povstali jako bájní fénixové z popela a díky dvěma výhrám se dostali až do finále. V něm sice byli nad jejich síly brněnští Gullivers, nicméně i druhé místo je velmi pěkným výsledkem.

Výsledky:
Kanonýři Kladno – ACEMA Sparta Praha B08 red 1:5
Kanonýři Kladno – FBŠ Olomouc 1:2
Kanonýři Kladno – TROOPERS 6:5
Kanonýři Kladno – ACEMA Sparta Praha B08 yellow 6:1
Kanonýři Kladno – TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:2
Kanonýři Kladno – Sokol Brno I EmkoCASE Gullivers 2:5

Sestava:
Řezáč, Džula, Adamec, Šmatlák, Bohuslávek, Šáda, Valenčík, Kabourek, Brunát, Keymar, Kožený, Zábranský, Leder, Pešta, Volf, Fuchs, Starý


Tým B10:
Poslední ohlédnutí za Prague Floorball Cupem bude patřit kladenské nejmladší kategorii, tedy přípravce. Ta byla nalosována do pětičlenné druhé skupiny, v níž se postupně potkala s Bučis Teamem, Bratislavou, Black Angels a Libercem. Díky druhému místu ve skupině přípravka postoupila do druhé skupiny o umístění, v níž se v bojích o 4. až 6.místo utkala s Olomoucí a Spartou. V této skupině se Kanonýrům už bohužel vyhrát nepodařilo a s turnajem se tak rozloučili ziskem krásného šestého místa.

Výsledky:
Kanonýři Kladno – FC Bučis Team 15:3
Kanonýři Kladno – SNIPERS BRATISLAVA 4:3
Kanonýři Kladno – Black Angels 4:7
Kanonýři Kladno – FBC Liberec Black 5:4
Kanonýři Kladno – FBŠ Olomouc 2:8
Kanonýři Kladno – ACEMA Sparta Praha B10 yellow 1:9

Sestava:
Čihová, Seidl, Kutílek, Faigl, Polívka, Čihák, Vocílka, Sabo, Portužák

Děkujeme všem zúčastněným za skvělou reprezentaci kladenského florbalu na mezinárodní úrovni!