31.12.2018
Aktuální zprávy z klubu

SLOVO GENERÁLNÍHO MANAŽERA KANONÝRŮ KLADNO MATĚJE POŠTY

Rok 2018 je pomalu u konce, a tak se s námi generální manažer Kanonýrů Kladno Matěj Pošta podělil o své dojmy.
„Za rok 2018 vnímám jako největší posun prezentaci Kanonýrů Kladno směrem k naší komunitě.

Velký krok kupředu jsme udělali také ve vzájemné komunikaci mezi našimi hráči, rodiči a trenéry. Myslím si, že v komunikaci obecně jsme se velmi zlepšili. Výrazně nám k tomu dopomohl nový web a s ním systém členské sekce, který jsme spustili. Naši členové se mohou i nadále těšit na další zkvalitňování komunikace.

Velkou radost mi dělá také to, že naši mladí florbalisté s námi podepisují hráčské smlouvy, díky kterým se dostáváme blíže k profesionalizaci našeho sportu. Toto je pro nás naprosto zásadní věc, která nebyla v minulých letech samozřejmostí.

Dalším bodem, který vnímám jako velký posun, je úzká spolupráce se základními školami. Podařilo se nám otevřít dva florbalové kroužky. Jeden na 4. základní škole a druhý na 14. základní škole. Výhledově máme v plánu otevření dalších sedmi nebo osmi kroužků.

Jedním z dalších velkých úkolů, který v tuto chvíli před sebou vidíme, je zvýšení počtu diváků na domácích zápasech našeho mužského A-týmu. Musíme výrazně zlepšit prostředí a atmosféru na utkáních a udělat pro ty lidi zážitek, který je bude bavit a rádi se k nám vrátí.

Jedna z chystaných věcí je projekt, který bych pracovně nazval jako ‚klubová olympiáda‘. Jde o zapojení všech členů a přátel klubu do společných aktivit. Jednou z nich byl Vánoční turnaj, který se nám povedl, zúčastnilo se ho přes 130 členů klubu, kteří si turnaj užili.

Chceme plánovat pravidelné společné aktivity nejen pro náš klub a náš sport florbal, ale vlastně pro celé město. Jednou ze společných akcí by měl být úklid města Kladna. Další věci by měly být sportovního nebo takého kreativního rázu.

Máme před sebou celou řadu oblastí, které chceme a potřebujeme zlepšit. Některé změny můžeme pocítit již dnes, ale na další aktivity, které teprve přijdou, se společně s námi můžete s napětím těšit.

Závěrem bych rád za Kanonýry Kladno všem popřál úspěšný vstup do nového roku 2019!“