Zase se hrdě hlásí k městu Kladnu. A je skvělé, že i město Kladno se hlásí ke Kanonýrům. Důkazem je, že vstup do prvoligové sezony přišel osobně podpořit kladenský primátor Dan Jiránek (ODS). Ten od předsedy kluby Zdeňka Jiráka nejprve dostal nový dres Kanonýrů, následně vhodil čestnou buly. A zachoval se rovněž jako velký gentleman, když Kladnu popřál přímý postup do superligy a brněnskému soupeři pak návrat mezi elitu přes baráž.

„Našim klukům přeji, aby postoupili do nejvyšší soutěže, protože mají natrénováno a je vidět, jak úžasně hrají. Sám florbal vnímám ve městě velmi pozitivně, spousta dětí trénuje a na florbalu je dobré, že ho hrají kluci i holky,“ řekl Jiránek.

Ten je zároveň nadšený z vizuálních změn, které klub udělal. Líbí se mu barevnost loga i nový remix To je to město, který odkazuje na slavný šlágr skupiny YoYo Band. „Poslouchal jsem to jako kluk, takže se mi moc líbí, že to florbalisté teď mají. A je vždycky moc fajn, když se klub hlásí k městu,“ ocenil.

Jeho průvodcem byl při zápase předseda oddílu Zdeněk Jirák, který po vítězném utkání říkal: „Byla to vzácná návštěva. Sám to vnímám jako velkou – i psychickou – podporu ze strany města, které je naším dlouhodobým a klíčovým partnerem. A moc si vážím, že utkání, které bylo součástí Dnů města Kladna, přišel pan primátor osobně zahájit a byl tu s námi.“