Sice ještě nejsou pryč vánoční svátky, ale rodiče obvykle hledí dál. Tušíte tedy už, jak vaše děti stráví jarní prázdniny, které v tomto školním roce vychází pro kladenský okres na 9. až 13. března? Florbalový oddíl Kanonýři Kladno nabízí výjimečnou možnost prožít volné dny aktivně a se sportem - a to nejen pro své členy či aktivní florbalisty, ale i pro děti, které mají sport rády, byť florbal nehrají. V období prázdnin pořádá specializovaný florbalový kemp, zároveň i sportovní tábor. A ojedinělé je to, že děti nemusí absolvovat celý turnus, ale mohou si vybrat jednotlivé dny.

„Florbalový kemp je určený pro děti, které mají s florbalem zkušenost a chtějí během prázdnin své dovednosti rozvinout a strávit čas se svým oblíbeným sportem. Tábor pak cílí na děti, které mají rády pohyb a chtějí si užít všeobecné sportování. Kromě florbalu si během pěti dnů vyzkouší například fotbal, volejbal, házenou i další sporty a k tomu dostanou základy atletiky. U obou akcí dbáme na to, aby byly vedeny zábavnou herní formou,“ popisuje náplň sportovní ředitel Kanonýrů Jan Pazdera. 

Na kemp i tábor se mohou přihlásit děti od 6 do 15 let, budou začínat každý den od 8:15 a končit v 16:00. Florbalový kemp se odehraje v hale BIOS, sportovní tábor pak v hale na 4. Základní škole Kladno. Vzhledem k pozdějšímu termínu prázdnin budou ale trenéři reagovat na počasí a v případě hezkých jarních dnů se program přesune ven. Pořadatel zároveň zajišťuje účastníkům svačiny, oběd a pitný režim, každé z dětí navíc dostane tričko.

„K tomu chystáme spoustu soutěží o drobné ceny. Děti budou pod vedením výtečných a licencovaných sportovních lektorů, budou si moct zatrénovat s našimi švédskými hráči, takže se zároveň procvičí ve skutečné anglické konverzaci, svůj um jim předvedou i Ľuboš Šefčík, jinak slovenský reprezentant, a zkušení Dušan Přívara a Filip Ullmann. Chceme všem dětem z Kladna a okolí dát možnost zasportovat si se zdejšími úspěšnými sportovci,“ prozrazuje Pazdera.

Cena za pětidenní florbalový kemp činí 4 000 korun, za sportovní tábor 3 500 korun. V přihlášce však lze vybrat i jednotlivé dny.

Online přihlášku najdete zde: https://1url.cz/LzLbY

Pro případné dotazy můžete kontaktovat garanty akce Martina Czeczinkara (czeczinkar@kanonyrikladno.cz, 773/241576, florbalový kemp) a Michala Skuhrovce(skuhrovec@kanonyrikladno.cz, 774/355458, sportovní tábor).