Kanonýři dál věří v restart 1. ligy a rozšířili svůj kádr o kvarteto mladých hráčů z pražských Bohemians. Ti by mohli nastoupit v základní části.

V poslední den přestupů získali Kanonýři na střídavé hostování kvarteto mladých hráčů ze superligových Bohemians. Ti mohou za Kladno nastoupit při případném restartu 1. ligy v základní části, avšak záležet bude vždy na rozhodnutí a možnostech jejich mateřského klubu. Nicméně jedná se o velmi zajímavá jména. Nejznámějším je Filip Forman, šestý hráč bodování superligy a rovněž útočník, který před pár měsíci uhranul švédskou nejvyšší soutěž. Dalším pak je Matěj Pěnička, jenž s 25 brankami patří v této sezoně do nejlepší desítky střelců superligy. Zmíněné duo ještě doplňuje Jan Malič (sezonní bilance v superlize 12+16) a Michal Vojtíšek (12+8).

Zmíněnou čtveřici velmi dobře zná sportovní ředitel a trenér Kanonýrů Jan Pazdera, protože všichni jsou členy juniorské reprezentace, kde on působí v roli asistenta. A všichni mají blízko k nominaci na blížící se šampionát v Brně.

Podepsaní střídavých hostování však neznamená, že se „bohemáci“ v dresu Kanonýrů skutečně objeví. Stále totiž není kvůli epidemiologické situaci jasné, kdy a zda se 1. liga znovu rozjede. Nicméně dle regulí platí, že zmínění hráči mohou nastoupit v základní části 1. ligy během 105 dní od jejího restartu. K tomu je nutné připočíst dohodu s Bohemians, že Kanonýři mohou využít jejich služeb až po případném vyřazení pražského klubu z play off superligy.