Budoucí šesťáci se mohou přihlásit do specializované sportovní třídy, kterou i v příštím školním roce otevírá 4. ZŠ.

Kanonýři prohlubují spolupráci se 4. Základní školou Norská a rovněž upozorňují na její specializovanou sportovní třídu, která aktuálně přijímá přihlášky od současných žáků pátých tříd. Pro členy Kanonýrů, kteří od příštího školního roku do této třídy nastoupí, pak má klub připraveno unikátní studijní stipendium a zároveň i podporu v materiálním vybavení.

„Vedle sportovní přípravy je pro nás důležité vzdělání hráčů, a tak v obou oblastech dlouhodobě spolupracujeme s kladenskou 4. ZŠ. Zde mají žáci každý týden pět hodin tělesné výchovy se zaměřením na všestranný rozvoj fyzické zdatnosti. Kromě atletiky, fotbalu pravidelně hrají i florbal či chodí plavat. Proto jsme e-mailem oslovili rodiče konkrétních hráčů a nabídli jim možnost studia v této třídě,“ představuje sportovní ředitel Jan Pazdera.

Škola disponuje hned dvěma moderně vybavenými tělocvičnami, trojicí venkovních hřišť. Je zapojen do několika vzdělávacích programů i dbá na správné stravování mladých sportovců. Více informací o škole najdete na 4zskladno.cz.