Základní skupiny jsou minulostí, dnes už se rozjely vyřazovací boje.

Postup v 1. kole v play off zvládli junioři, kteří si tak za oba dny připsali již pět výher. Dál jde i celek dorostenců B16, naopak tým B14 končí.

Kanonýři B18 – Tatran Střešovice 1:0
Kanonýři B18 – Sokol Brno 4:1
1. kolo play off: Kanonýři B18 - Štíři České Budějovice 4:1

„Čtvrtek zahájen těsnou výhrou nad Tatranem 1:0, kde jsme předvedli zatím nejlepší výkon na turnaji. Solidní výkon jsme ukázali i proti Brnu. První utkání v play-off jsme se bohužel přizpůsobili hře soupeře a klesla tak i úroveň naší hry. Přesto jsme byli schopni vstřelit několik branek a zvítězit 4:1. Věříme, že zítra ráno opět předvedeme výkon, který si představujeme jako tým,“ řekl kouč Martin Hovořák.


Kanonýři B16 – Slovácko 4:2
Kanonýři B16 – Snipers Bratislava 2:2
1. kolo play off: Kanonýři B16 - MVIL Ostrava 2:1

„Dojem ze dne, který byl mnohem lepší než středa, kazí poslední zápas, zejména druhý poločas. To jsme spíše řešili výsledek než naše principy. Závěr byl totální křeč, která mne mrzí. Dnešek nás stal mnoho sil, máme tedy na čem pracovat. A zítra přichází další šance, jak se přiblížit k fungujícímu týmu,“ komentoval trenér Stanislav Minář.


Kanonýři B14 – Horní Suchá  5:3
Play off: Kanonýři B14 - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 2:4

"Turnaj byl první větší společnou akci pro nový tým z nadcházející sezony. Jsme velice rádi jak pracoval a fungoval mimo hřiště. Soudržnost a komunikace je něco, na čem můžeme stavět. Oproti ostatním týmům jsme naopak zaostávali fyzicky a v práci s holí. Máme celé léto na tom pracovat a další prověrka bude před sezonou účast na Unyp cup. U hráčů jsme viděli pracovitost a pokoru to budeme chtít přetavit ve výsledky v sezoně," hodnotil Prague Games Miroslav Šnajdr.


Kanonýři B12 – Horní Suchá 3:5

„Soupeř měl lepší vstup do utkání a v prvním poločase nás přehrával. Druhá polovina přinesla z naší strany zlepšený výkon a celkově větší úsilí i sebedůvěru ve hře s míčkem. To nás dostalo do zápasu, na lepší výsledek to ale nestačilo. Je třeba se stejným nasazením a odvahou hrát celé utkání. Těšíme se na zítřejší play-off (proti FBŠ Olomouc), ve kterém chceme prodat nasbírané zkušenosti z těžkých utkání v základní skupině,“ uvedl trenér Jan Pazdera.


Kanonýři U10 - SFK Havířov 6:9
Kanonýři U10 - Troopers 2:4 
Kanonýři U10 - Black Angels 9:0
Kanonýři U10 - Prague Tigers 5:7

„Kategorie U10 doplněná o řadu hráčů z přípravky má za sebou druhý turnajový den. Ve čtyřech zápasech, které jsme dnes odehráli, jsme se chtěli zaměřit na osobní obranu, nebezpečnost a přímočarost. S plněním těchto cílů jsme byli spokojeni jen částečně, soupeř nám kolikrát stačil utéct nebo byl přesnější ve střelbě. V počtu vytvořených šancí jsme za žádným z dnešních soupeřů nezaostali, v produktivitě bohužel ano, a tak zakončujeme dnešek s bilancí jedné výhry a tří těsných porážek,“ popsal trenér Lukáš Molhanec.


Doposud známý program pátek 9. července

8:50 Kanonýři B12 - FBŠ Olomouc (Hamr)

8:50 Kanonýři B18 - Svor Bull Racing (osmifinále, Řepy)

11:50 Kanonýři B16 - FBC Liberec (osmifinále, Kobylisy)


KATEGORIE U10

10:40 vs. Hattrick Brno

13:00 vs. Panthers Praha

14:00 vs. Prague Tigers

16:40 vs. Sparta Praha red

19:30 závěrečný ceremoniál

(vše hala Jedenáctka)