Jednoznačné loučení s pohárem. Kanonýři prohráli se Střešovicemi 1:10

8. září 2021 | Zprávy z klubu
A-tým Kanonýrů prohrál v posledním zápase základní skupiny Poháru Českého florbalu s Tatranem Střešovice 1:10. Ve své skupině končí třetí, dál jdou dva superligoví protivníci – právě Tatran a Liberec.
Jednoznačné loučení s pohárem. Kanonýři prohráli se Střešovicemi 1:10

Pro Kanonýry bylo loučení s letošním ročníkem poháru zároveň generálkou na sobotní start prvoligové sezony proti Jaroměři. A nevyšlo ideálně. Tatran potvrdil sílu, kterou se v základní skupině prezentuje, neboť 23 branek nasázel Chomutovu, 12 pak i Liberci. V hale BIOS vedl od čtvrté minuty a postupně náskok navyšoval. Nakonec dovršil desítky a o čestný úspěch domácích se postaral až v 59. minutě Chroust. 

"Výsledek odpovídá tomu, co se dělo na hřišti. My jsme sklidili ovoce, které jsme v poslední době zasívali. Jsme tým, který jak trénuje, tak hraje a dnes se to naplno projevilo. Možná nám nepomohlo, že už v pondělním přípravném zápase proti Boleslavi nebyla naše hra dobrá, ale na skóre se to neprojevilo, zatímco proti Tatranu se to nabalilo a sešlo. Na hřišti byl po celý zápas jenom Tatran, Nám teď chybí úplné základy a od těch musíme začít, jestli chceme v lize uspět," hodnotil kriticky duel kouč Jan Pazdera.  

V hale BIOS se A-tým představí zase v sobotu, kdy od 18:00 hostí Jaroměř.


Branky a asistence: 59. Chroust (Bachmaier) – 4. Kolísko (Beneš), 10. Němeček (Meliš), 13. Čermák (Šindelář), 15. Brautferger (Piskáček), 25. Kolísko (Beneš), 31. Šimek (Beneš), 31. Meliš (Kreysa), 45. Němeček, 49. Meliš, 51. Beneš (Meliš). Rozhodčí: Lukáš Ležák, Martin Ležák. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:2. Třetiny: 0:4, 0:3, 1:3. Střely: 15:37. Diváků: 84.

Sestava Kanonýrů: Weissgärber (41. Janoušek) – Bachmaier, Veselý, Šefčík, Ullmann, V. Novák, Stůj – Chroust, Riebauer, Pixa – Šnajdr, Hübner, Höffer – J. Novák, Pfaur, Janda – Přívara, Spurný, Prudil. Trenér: Pazdera.

Podobné články