A-tým čeká souboj s brněnskými Gulivery. Zatím proti nim Kanonýři vždy uspěli

17. září 2021 | Zprávy z klubu
Kolotoč 1. ligy se roztáčí naplno a A-tým Kanonýrů tak čeká další mač. Po úvodním těsném vítězství nad Jaroměří tentokrát míří do Brna, kde je v neděli od 17:30 vyzve tým s předlouhým oficiálním názvem – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers.
A-tým čeká souboj s brněnskými Gulivery. Zatím proti nim Kanonýři vždy uspěli

V předchozích třech střetech Kanonýři vždy tohoto soupeře porazili, tak snad to bude platit i tentokrát.

„Očekávám stejné dění jako v zápase s Jaroměří i stejné jako v zápase, který jsme proti Guliverům odehráli v předchozí sezoně. Takže nás čeká duel do dobře organizovaného staženého bloku, kdy Guliveři budou spoléhat na brejky. Ty mají velmi solidní a k tomu využívají rozdílové individuality jako jsou Černoch či Bouška,“ říká kouč Kanonýrů Jan Pazdera.

Při posledním vzájemném střetu, který se ale odehrál před rokem, zvítězili Kanonýři v hale BIOS 7:3, přičemž hattrickem zazářil Miroslav Šnajdr. „Vnímáme, že zápas bude znovu o tom, abychom dokázali mít hru co nejvíce pod kontrolou a zároveň dokázali být na útočné polovině víc nebezpeční, na čemž jsme se snažili v posledních dnech pracovat. Stále nás ale limitují různá zranění, takže musíme jít do toho zápasu s pokorou, protože se nám zatím nepodařilo dohnat tréninkově to, co bychom potřebovali. Pokud ale každý hráč podá svůj nejlepší možný výkon, jsem přesvědčený, že vyhrajeme,“ míní Pazdera.


Poslední vzájemné zápasy

12. října 2019: Sokol Brno I – Kanonýři Kladno 4:5p

21. prosince 2019: Kanonýři Kladno – Sokol Brno I 10:3

28. září 2020: Kanonýři Kladno – Sokol Brno I 7:3


Jak zápas sledovat

Videopřenos zde

Online zde

Podobné články