Kanonýři míří do Petrovic. Do sestavy se vrací Bohuslávek i Papoušek

1. říjen 2021 | Zprávy z klubu
Bude to třetí zápas v osmi dnech, ke kterému se přidá ještě téměř šestihodinová štreka k němu. I tak A-tým Kanonýrů pevně věří, že tentokrát jejich sobotní výjezd do Petrovic bude mít tříbodovou odměnu.
Kanonýři míří do Petrovic. Do sestavy se vrací Bohuslávek i Papoušek

A byť si zdejší klub v dosavadních pěti kolech připsal jen jednu výhru, Kladenští mají v hlavách rok a půl staré memento, kdy tu nečekaně prohráli 3:4. „Tento nepříjemný zážitek mám já i většina týmu pořád v paměti, protože náš výkon byl opravdu špatný. Tehdy jsme podcenili přístup k utkání. Věřím, že i když je tu řada hráčů nových, tak se dokážeme z této zkušenosti poučit a tentokrát náš přístup bude takový, že budeme spokojeni s výkonem bez ohledu na výsledek,“ říká kouč Kanonýrů Jan Pazdera.

Petrovice jsou zatím 11., vyhrály pouze v prvním kole nad Slovanem Havířov, nicméně mají za sebou střety s Letkou, Buldoky a Karlovými Vary, ve kterých byly outsidery. A třeba Vary v minulém kole dlouho potrápily. Kanonýři mají po čtyřech odehraných zápasech dvě výhry, z dvou výjezdů do Brna se ale vrátili s prázdnou. Teď trenéra Pazderu těší, že se do sestavy vrací duo útočníků – Bohuslávek a Papoušek, které v posledních dvou duelech postrádal.

„Přestože mladí hráči, kteří dostali prostor místo nich, se se svou rolí popasovali velmi dobře, tak nebezpečnost v útoku s oběma kluky bude výrazně vyšší. A i když to budou mít těžší, protože po 14denním tréninkovém výpadku neměli moc prostoru se připravit, tak doufám, že budou chtít po pauze své kvality ukázat a pomohou týmu, abychom z Petrovic přivezli tři body.“


Poslední zápasy proti Petrovicím

15. prosince 2019: Z.F.K. Petrovice – Kanonýři Kladno 4:3

5. října 2019: Kanonýři Kladno – Z.F.K. Petrovice 15:1

25. listopadu 2018: Z.F.K. Petrovice – Kanonýři Kladno 8:5

9. září 2018: Kanonýři Kladno – Z.F.K. Petrovice 8:5

Jak zápas sledovat: videopřenos, online.

Podobné články