Přijď si zatrénovat s mistry světa. Kanonýři pořádají 27. října skills day

13. října 2021 | Zprávy z klubu
Chceš se naučit florbalové triky a finesy od mistrů světa? Dozvědět se, jaká byla jejich cesta za zlatem? A co dělat pro to, abys i ty měl šanci hrát s nejlepšími? Pak se zúčastni jednodenního skills campu s juniorskými mistry světa, který Kanonýři pořádají ve středu 27. října, tedy první den podzimních prázdnin.
Přijď si zatrénovat s mistry světa. Kanonýři pořádají 27. října skills day

Co tě čeká? Tréninky, které budou zaměřeny na rozvoj florbalových dovedností i techniky, a které povedou zlatí šampioni z nedávného mistrovství světa. Tedy hráči A-týmu Kanonýrů Matyáš Bachmaier a Ondřej Papoušek a rovněž asistent kouče reprezentačního výběru Jan Pazdera.

"Každý účastník se na kempu dozví, jak provádět dovednosti, které jsou potřebné pro nejvyšší úroveň florbalu, především tu mezinárodní. Využijeme k tomu zábavnou herní formu a hráči se budou moct přiučit od úspěšných lidí, na cokoliv se jich zeptat i se inspirovat jejich cestou,“ říká Jan Pazdera, mistr světa i republiky a hlavně kouč, který řadu hráčů posunul svým individuálním přístupem z ligového patra na mezinárodní úroveň. 

Kemp se koná ve středu 27. října na 4. Základní škole Kladno od 8 do 16 hodin. Je určen hráčům od sedmi do 17 let, kteří budou rozděleny podle úrovně a věku. A byť ho pořádají Kanonýři, účastníci rozhodně nemusí být jeho členy. Stojí 800 korun a v ceně je zahrnut stravovací i pitný režim (svačina, oběd, svačina).

V případě neuskutečnění skills day z důvodu protiepedimických restrikcí bude vrácena celá částka. Při odhlášení po 20. říjnu si účtujeme 35% z ceny jako storno poplatek.

Vyplnit přihlášku můžete zde.

Podobné články

Povedený vstup juniorů do roku 2022
17. ledna 2022

Povedený vstup juniorů do roku 2022

Úspěšně vstoupili junioři Kanonýrů do roku 2022. V domácích zápasech proti Liberci a Mladé Boleslavi si připsali čtyři body a v tabulce se přiblížili desítce. "Za víkend jsme výsledkově a počtem získaných bodů spokojeni. I když víme, že jich mohlo být víc. Herně to ovšem nebylo úplně to, jak bychom se chtěli prezentovat. Každopádně jsme si ukázali, že pokud se dobře připravíme a udržíme koncentraci po celých 60 minut, tak si to můžeme rozdat s kýmkoli. Víme, na čem máme pracovat a věřím, že naše výkony půjdou nahoru,“ řekl trenér Jan Novák.
Celý článek ›