Vedení Kanonýrů ukončilo spolupráci s Janem Pazderou

4. listopadu 2021 | Zprávy z klubu
Po dvou a půl letech končí v klubu Kanonýři Kladno Jan Pazdera. Vedení oddílu se rozhodlo s dosavadním sportovním ředitelem a koučem A-týmu s okamžitou platností rozvázat spolupráci. Důvod vysvětluje v textu předseda oddílu Zdeněk Jirák.
Vedení Kanonýrů ukončilo spolupráci s Janem Pazderou

„Poslední měsíce se nám s Honzou nedařila vzájemná komunikace v klubu. Proto jsme se jako vedení rozhodli vyřešit situaci tímto způsobem. Nechci, aby to vyznělo jen jako prázdná fráze, ale upřímně chceme Honzovi poděkovat za spoustu dobrých věcí, které v klubu udělal i kam ho nasměroval. Ve spoustě tezí jsme se shodovali. I proto teď nechceme dělat žádnou revoluci, ale naším úkolem je v konstruktivní atmosféře na dosavadní práci navázat,“ zdůvodňuje krok předseda oddílu Zdeněk Jirák.

Ten své rozhodnutí sdělil ve čtvrtek vpodvečer i A-týmu s tím, že o jeho nástupci se již intenzivně jedná.

Podobné články

Šnajdr o Varech: Přijede extrémně namotivovaný sok, který nás nemá rád
26. ledna 2022

Šnajdr o Varech: Přijede extrémně namotivovaný sok, který nás nemá rád

Dva roky je z něj hrdý Kanonýr. Na Kladně se stal platným hráčem A-týmu i respektovaným šéftrenérem mládeže, ale zápasy proti Karlovým Varům, kde Miroslav Šnajdr téměř čtyři roky působil, mají pro něj pořád zajímavý náboj. Třikrát ale coby Kanonýr neuspěl, teď přichází další šance velkého rivala porazit, protože Karlovy Vary hrají v BIOSce v sobotu od 18.00. A jak v rozhovoru Šnajdr naznačuje, nemusí jít o poslední vzájemný střet této sezony.
Celý článek ›
I bez opor veze A-tým ze Slezska výhru
23. ledna 2022

I bez opor veze A-tým ze Slezska výhru

Daleká cesta do Slezska i sestava bez řady opor má naštěstí pro Kanonýry vítěznou tečku. A-tým vyhrál nad Letkou 6:4 a před šlágrem proti Karlovým Varům, který ho čeká v sobotu doma, je na pátém místě prvoligové tabulky.
Celý článek ›
V neděli Kanonýry čeká ve Slezsku střet s Letkou
21. ledna 2022

V neděli Kanonýry čeká ve Slezsku střet s Letkou

Základní část 1. ligy míří do finiše a než A-tým Kanonýrů narazí v posledních třech duelech na silné soky (Karlovy Vary, Znojmo a Chomutov), je tu jako „předkrm“ nedělní střet s týmem Letky. Ta je momentálně desátá a snaží se udržet mezi celky, které si zahrají předkolo play off. Také proto bude Kladno ve Slezsku favoritem.
Celý článek ›