Smolný víkend pro juniory. Doma bez bodu

15. listopadu 2021 | Zprávy z klubu
Domácí prostředí nepomohlo. Junioři Kanonýrů si o víkendu v hale BIOS připsali dvě porážky, když nejdříve v sobotu nestačili na Black Angels (4:8) a o den později i přes zlepšený výkon také na Tatran Střešovice (2:5). „Musíme pracovat dál, poučit se z chyb a již je neopakovat. Jinak bude velice těžké se prosadit proti kterémukoliv týmu z nejvyšší juniorské ligy,“ řekl kouč Martin Hovořák.
Smolný víkend pro juniory. Doma bez bodu

A jak viděl trenér jednotlivá utkání?

Kanonýři – Black Angels 4:8

Martin Hovořák: „Výkon v tomto utkání byl bohužel z naší strany jeden z nejhorších v sezoně. Směrem dopředu chyběla výraznější nebezpečnost a tlak do zakončení proti obětavému soupeři. Směrem dozadu byl přístup bez bojovnosti a především velmi naivní, čímž jsme soupeři věnovali velmi pohodlný náskok, který si po zbytek utkání pouze hlídal. Vždy, když jsme se začali nadechovat k možnému stahování ve skóre, přišla další chyba, která nás opět srazila. Z tohoto výkonu si lze vzít pouze ponaučení, že tímto způsobem se na hřišti prezentovat nemůžeme.“

Branky a asistence: 11. Hübner (Papoušek), 39. Molhanec (Bachmaier), 50. Zíka (Hübner), 55. Bachmaier (Papoušek) – 2. Slosiarik (Krahulec), 10. Krahulec (Doležal), 12. Burian (Horák), 13. Kostrhún (Penc), 23. Jupa (Horák), 31. Penc (Hájek), 48. Slosiarik (Kostrhún), 60. Krahulec (Kocourek). Rozhodčí: John, Starý. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Třetiny: 1:4, 1:2, 2:2. Střely: 28:28. Diváků: 48.


Kanonýři – Tatran 2:5

Martin Hovořák: „Pro nás velmi náročné utkání v limitované sestavě, zatímco soupeř naopak přijel v téměř nejsilnější možné sestavě, jelikož očekával náročné utkání. Většinu utkání jsme drželi nadějný výsledek a zápas byl otevřený. Bohužel v závěrečné třetině jsme se opět nevyvarovali několika hrubých individuálních chyb, které sok zkušeně potrestal a vytvořil si náskok, který jsme již nebyli schopni zvrátit. Jelikož jsme byli většinu času pod tlakem Tatranu, utkání se dá hodnotit alespoň částečně pozitivně z pohledu kompaktnosti obrany a bojovnosti hráčů. Je škoda, že takový výkon jsme nepředvedli i v sobotu.“

Branky a asistence: 11. Čika (Hübner), 51. Frýba (Prudil) – 7. Pluhař (Eliáš), 33. Švarc (Eliáš), 47. Malhocký (Procházka), 55. Piskáček, 60. Zíka vlastní. Rozhodčí: Monzer, Procházka. Vyloučení: 2:1. Bez využití. Třetiny: 1:1, 0:1, 1:3. Střely: 15:30. Diváků: 58.

Podobné články

Povedený vstup juniorů do roku 2022
17. ledna 2022

Povedený vstup juniorů do roku 2022

Úspěšně vstoupili junioři Kanonýrů do roku 2022. V domácích zápasech proti Liberci a Mladé Boleslavi si připsali čtyři body a v tabulce se přiblížili desítce. "Za víkend jsme výsledkově a počtem získaných bodů spokojeni. I když víme, že jich mohlo být víc. Herně to ovšem nebylo úplně to, jak bychom se chtěli prezentovat. Každopádně jsme si ukázali, že pokud se dobře připravíme a udržíme koncentraci po celých 60 minut, tak si to můžeme rozdat s kýmkoli. Víme, na čem máme pracovat a věřím, že naše výkony půjdou nahoru,“ řekl trenér Jan Novák.
Celý článek ›
Kouč juniorů po prohrách: Naše koncovka je tristní
20. prosince 2021

Kouč juniorů po prohrách: Naše koncovka je tristní

Dvakrát sahali po bodech, ještě v závěrečné třetině drželi nerozhodný stav, ale zase z toho byl jen smutek. Junioři Kanonýrů byli o víkendu víc než důstojným soupeřem Chodova (3:4) a Sparty (3:5), nicméně po dvou porážkách zůstávají na 11. místě celostátní soutěže.
Celý článek ›
Kanonýři a jejich příznivci podpořili fond Slunce pro všechny
9. prosince 2021

Kanonýři a jejich příznivci podpořili fond Slunce pro všechny

Kanonýři Kladno drží svou vánoční tradici a i letos pomáhají. V úterý 7. prosince tak vedoucí sekretariátu Andrea Kuthanová předala šek na 10 tisíc korun nadačnímu fondu Slunce pro všechny. Ten prostřednictvím organice Slunce nabízí unikátní vzdělání a sociální služby pro děti a dospělé se speciálními potřebami.
Celý článek ›