Souhrn pravidel pro diváky

26. listopadu 2021 | Zprávy z klubu
V pondělí 22. listopadu vešla v platnost nová protiepidemická pravidla, která se týkají rovněž diváků na zápasech Kanonýrů. Před večerním duelem proti Torpedu Havířov, které v hale BIOS začíná v 19.30, vám přinášíme jejich souhrn.
Souhrn pravidel pro diváky

Hala se otevírá 45 minut před utkáním, kvůli covidové situaci je pro diváky uzavřeno spodní patro, kde zůstává pouze VIP sektor a prostor pro televizní kameru (kapacita je tak nyní 220 diváků). Vyjma dětí do 12 let (hranicí je den, kdy slaví 12. narozeniny) musí ostatní prokázat svou bezinfekčnost.

- mládež od 12 do 18 let (počáteční hranicí je den 12. narozenin a konečnou hranicí den 18. narozenin) musí prokázat bezinfekčnost očkovacím certifikátem, potvrzením z laboratoře o prodělání nemoci covid v posledních 180 dnech či negativním PCR testem, který není starší než 72 hodin

- dospělí od 18 let musí prokázat bezinfekčnost očkovacím certifikátem či potvrzením z laboratoře o prodělání nemoci covid v posledních 180 dnech. Výjimku mají pouze lidé, kteří ještě nemají plně dokončené očkování (např. mají jednu dávku ze dvou) či mají lékařské potvrzení, že se zdravotních důvodů nemohou očkovat. Těmto dvěma skupinám jsou uznávány PCR testy, přičemž opět platí, že nesmí být starší než 72 hodin

Je povinností mít v hale nasazený respirátor FFP2/KN95 nebo obdobný prostředek s filtrační účinností alespoň 94 % dle příslušných norem.

Prosíme veškeré účastníky zápasu, aby se chovali v souladu s aktuálně platnými hygienickými opatřeními a děkujeme jim za dodržování pravidel.

Podobné články

Šnajdr o Varech: Přijede extrémně namotivovaný sok, který nás nemá rád
26. ledna 2022

Šnajdr o Varech: Přijede extrémně namotivovaný sok, který nás nemá rád

Dva roky je z něj hrdý Kanonýr. Na Kladně se stal platným hráčem A-týmu i respektovaným šéftrenérem mládeže, ale zápasy proti Karlovým Varům, kde Miroslav Šnajdr téměř čtyři roky působil, mají pro něj pořád zajímavý náboj. Třikrát ale coby Kanonýr neuspěl, teď přichází další šance velkého rivala porazit, protože Karlovy Vary hrají v BIOSce v sobotu od 18.00. A jak v rozhovoru Šnajdr naznačuje, nemusí jít o poslední vzájemný střet této sezony.
Celý článek ›
I bez opor veze A-tým ze Slezska výhru
23. ledna 2022

I bez opor veze A-tým ze Slezska výhru

Daleká cesta do Slezska i sestava bez řady opor má naštěstí pro Kanonýry vítěznou tečku. A-tým vyhrál nad Letkou 6:4 a před šlágrem proti Karlovým Varům, který ho čeká v sobotu doma, je na pátém místě prvoligové tabulky.
Celý článek ›
V neděli Kanonýry čeká ve Slezsku střet s Letkou
21. ledna 2022

V neděli Kanonýry čeká ve Slezsku střet s Letkou

Základní část 1. ligy míří do finiše a než A-tým Kanonýrů narazí v posledních třech duelech na silné soky (Karlovy Vary, Znojmo a Chomutov), je tu jako „předkrm“ nedělní střet s týmem Letky. Ta je momentálně desátá a snaží se udržet mezi celky, které si zahrají předkolo play off. Také proto bude Kladno ve Slezsku favoritem.
Celý článek ›
Jasné vítězství 12:2 proti Slovanu
15. ledna 2022

Jasné vítězství 12:2 proti Slovanu

A-tým Kanonýrů si připsal první výhru v roce 2022. V domácí hale BIOS jednoznačně předčil Slovan Havířov, který porazil 12:2 a příští týden se pokusí vítězství potvrdit proti Letce.
Celý článek ›