Kouč juniorů po prohrách: Naše koncovka je tristní

20. prosince 2021 | Zprávy z klubu
Dvakrát sahali po bodech, ještě v závěrečné třetině drželi nerozhodný stav, ale zase z toho byl jen smutek. Junioři Kanonýrů byli o víkendu víc než důstojným soupeřem Chodova (3:4) a Sparty (3:5), nicméně po dvou porážkách zůstávají na 11. místě celostátní soutěže.
Kouč juniorů po prohrách: Naše koncovka je tristní

Miroslav Šnajdr: „Junioři zakončili kalendářní rok dvěma těsnými porážkami. Oba zápasy stejně jako mnoho předešlých má společného jmenovatele, produktivita. Byť nás žádný tým doposud "nepřejel" a vyloženě nedemonstroval sílu, vždy mu stačilo málo na gól a my naopak byli v koncovce tristní. Je to o připravenosti a nebezpečnosti hráče, přestože se tomu hráči věnují, nedaří se jim to prodat v zápasech. Dle mého to musí být něco, na co se hráči musí zaměřit i individuálně. Určitě to teď bude těžké na hráčích leží "deka", ale je to cesta k bodům. Hra jako taková začíná a padá na odvaze a sebevědomí, to hráči snadno ztratí ve chvíli, kdy se soupeř prezentuje kvalitní koncovkou a nám se krátí vedení a vkrádá se nejistota na hokejky. V obou zápasech jsme měli spoustu přesilových her i power play, nedali jsme z nich ani gól, takže víc není potřeba dodávat. Všem nyní přeji příjemné svátky a hodně zdraví do nového roku.“


Chodov - Kanonýři 4:3

Branky a asistence: 2. Votava (Horký), 18. Matoušek, 31. Škorpa (Matoušek), 51. Horký (Votava) – 10. Frýba (Molhanec), 40. Sochor, 44. Hübner (Tomášek). Rozhodčí: Fišer, Recht. Vyloučení: 6:3. Bez využití. Třetiny: 2:1, 1:1, 1:1. Střely: 23:24. Diváků: 32.


Sparta - Kanonýři 5:3

Branky a asistence: 32. Fišer (Černý), 38. Sedláček (Šváb), 40. Černý (Kocián), 55. Šimek (Fišer), 60. Fišer (Zeman) – 15. Molhanec (Tomášek), 28. Štrobach (Hartman), 43. Bohuslávek (Molhanec). Rozhodčí: Drška, Meisner. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:0. Třetiny: 0:1, 2:1, 3:1. Střely: 19:21. Diváků: 72.

Podobné články

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky
3. května 2022

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Celý článek ›
Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách
18. dubna 2022

Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách

K trenérskému angažmá mu na sociálních sítích přály i velké florbalové legendy jako Radim Cepek či Vladimír Fuchs. A jen to potvrdilo, jakou oblíbenou florbalovou personou Dušan Přívara je. Zároveň ale věčný vtipálek ví, že se v roli trenéra bude muset částečně proměnit. „Budu muset změnit přístup. Jsem v jiné roli a jiná je i zodpovědnost. Ale určitě se nebudu měnit v jiného člověka, takže se nějaká sranda pořád objeví. Vím, kde budu muset přidat a kde ubrat. To mám v hlavě vyjasněné,“ říká v rozhovoru pro web Kanonýrů Dušan Přívara, čerstvě jmenovaný kouč A-týmu.
Celý článek ›
Úspěšný velikonoční Skills day
15. dubna 2022

Úspěšný velikonoční Skills day

Čtyři desítky Kanonýrek a Kanonýrů se na velikonoční čtvrtek zúčastnili Skills day. V něm se jednak pod dohledem reprezentačního kouče Marka Vojty zaměřili na rozvoj svých florbalových dovedností, brankáře si pro změnu vzal do parády Milan Tuláček, trenér gólmanů v Kanonýrech i asistent nově jmenovaného kouče A-týmu Dušana Přívary.
Celý článek ›
Přívara je novým trenérem A-týmu Kanonýrů. Jeho asistentem bude Tuláček
12. dubna 2022

Přívara je novým trenérem A-týmu Kanonýrů. Jeho asistentem bude Tuláček

Dušan Přívara je novým trenérem A-týmu a zároveň po deseti letech končí coby hráč Kanonýrů, protože se práci kouče chce věnovat na 100 procent. Jeho asistentem pak v nadcházející sezoně bude Milan Tuláček, který rovněž zůstává v pozici klubového trenéra brankářů. „S Dušanem jsme na tuto pozici dlouhodobě počítali. I když víme, že by byl ještě platný na hřišti, tak jsme rádi, že i on si vyhodnotil, že nejvíce prospěšný bude teď pro Kanonýry v trenérské roli. Máme v něj velkou důvěru a je z něj cítit touha po úspěchu,“ říká předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák.
Celý článek ›
Jirák: Věřím, že budeme příští rok zkušenější a budeme usilovat o postup
29. března 2022

Jirák: Věřím, že budeme příští rok zkušenější a budeme usilovat o postup

Předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák hodnotí uplynulou sezonu, ve které A-tým i junioři skončili ve svých soutěžích shodně ve čtvrtfinále. A zatímco mladící tím splnili předsezonní cíl, tak muži pomýšleli mnohem výš. „Nechci se schovávat, že jsme proti Varům vypadli kvůli dovednostním soutěžím, protože těch příležitostí v každém utkání, které jsme prohráli, jsme měli dostatek,“ říká Jirák v obsáhlém rozhovoru pro klubový web Kanonýrů.
Celý článek ›