Povedený vstup juniorů do roku 2022

17. ledna 2022 | Zprávy z klubu
Úspěšně vstoupili junioři Kanonýrů do roku 2022. V domácích zápasech proti Liberci a Mladé Boleslavi si připsali čtyři body a v tabulce se přiblížili desítce. "Za víkend jsme výsledkově a počtem získaných bodů spokojeni. I když víme, že jich mohlo být víc. Herně to ovšem nebylo úplně to, jak bychom se chtěli prezentovat. Každopádně jsme si ukázali, že pokud se dobře připravíme a udržíme koncentraci po celých 60 minut, tak si to můžeme rozdat s kýmkoli. Víme, na čem máme pracovat a věřím, že naše výkony půjdou nahoru,“ řekl trenér Jan Novák.
Povedený vstup juniorů do roku 2022

Kanonýři - FBC Liberec 10:6

Jan Novák: Do zápasu s Libercem jsme velice dobře vstoupili a první třetina byla z naší strany kontrolovaná. Díky tomu jsme šli do šaten s tříbrankovým náskokem. Druhou třetinu jsme absolutně nezvládli. Nechali jsme se uspokojit výsledkem a přestali jsme být důslední v obranné hře a nebezpeční směrem dopředu. Jen díky skvělému Janouškovi v brance jsme se udrželi v zápase. Do třetí třetiny jsme vstupovali s jasným cílem vrátit se k naší hře z první třetiny. To se nám nakonec povedlo. Jsem rád, že nás ve třetí třetině nesložily slepené obdržené branky na 6:5 a zbytečná vyloučení. Díky bojovnosti a obrovské chuti po vítězství jsme zápas zvládli. Nejvíce mě těší produktivita a zvládnutá třetí třetina, což byly momenty, které nás v předešlých zápasech stály body.“

Branky a asistence: 3. Tomášek, 7. Spurný (Frýba), 12. Šolle (Spurný), 17. Molhanec (Hübner), 45. Hübner (Molhanec), 50. Šolle (Hübner), 56. Molahnec, 58. Molhanec, 59. Tomášek, 60. Molhanec - 11. Urban (Horník), 22. Dolejš (Smolka), 34. Kapitán (Malý), 53. Stejskal (Kašínský), 54. Kapitán (Urban), 59. Dolejš (Václavík). Rozhodčí: Brak, Provazník. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:2. Třetiny: 4:1, 0:2, 6:3. Střely: 37:39. Diváků: 38.


Kanonýři - Předvýběr.cz Florbal Mladá Boleslav 4:5 po nájezdech

Jan Novák: „Zápas byl po celou dobu vyrovnaný. Mrzí mě, že jsme nebyli schopni si z naší převahy v držení míčku vytěžit více brankových příležitostí. Pozitivně vidím hru směrem do obrany a pouze čtyři obdržené branky. Opět mám radost ze zvládnutého konce základní hrací doby, kdy jsme ubránili oslabení a udrželi koncentraci a klidnou hlavu. Prodloužení a nájezdy už byly loterií, ve které byl soupeř šťastnější.“

Branky a asistence: 27. Zíka, 29. Frýba (Molhanec), 30. Tomášek (Hübner), 44. Molhanec - 19. Hart, 31. Seibert (Fišera), 32. Seibert (Fišera), 37. Zmatlík (Volovik), rozhodující nájezd Zoufalý. Rozhodčí: Hejzlar, Kněžík. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. Třetiny: 0:1, 3:3, 1:0 - 0:0. Střely: 18:20. Diváků: 34.

Podobné články

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky
3. května 2022

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Celý článek ›
Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách
18. dubna 2022

Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách

K trenérskému angažmá mu na sociálních sítích přály i velké florbalové legendy jako Radim Cepek či Vladimír Fuchs. A jen to potvrdilo, jakou oblíbenou florbalovou personou Dušan Přívara je. Zároveň ale věčný vtipálek ví, že se v roli trenéra bude muset částečně proměnit. „Budu muset změnit přístup. Jsem v jiné roli a jiná je i zodpovědnost. Ale určitě se nebudu měnit v jiného člověka, takže se nějaká sranda pořád objeví. Vím, kde budu muset přidat a kde ubrat. To mám v hlavě vyjasněné,“ říká v rozhovoru pro web Kanonýrů Dušan Přívara, čerstvě jmenovaný kouč A-týmu.
Celý článek ›
Úspěšný velikonoční Skills day
15. dubna 2022

Úspěšný velikonoční Skills day

Čtyři desítky Kanonýrek a Kanonýrů se na velikonoční čtvrtek zúčastnili Skills day. V něm se jednak pod dohledem reprezentačního kouče Marka Vojty zaměřili na rozvoj svých florbalových dovedností, brankáře si pro změnu vzal do parády Milan Tuláček, trenér gólmanů v Kanonýrech i asistent nově jmenovaného kouče A-týmu Dušana Přívary.
Celý článek ›
Přívara je novým trenérem A-týmu Kanonýrů. Jeho asistentem bude Tuláček
12. dubna 2022

Přívara je novým trenérem A-týmu Kanonýrů. Jeho asistentem bude Tuláček

Dušan Přívara je novým trenérem A-týmu a zároveň po deseti letech končí coby hráč Kanonýrů, protože se práci kouče chce věnovat na 100 procent. Jeho asistentem pak v nadcházející sezoně bude Milan Tuláček, který rovněž zůstává v pozici klubového trenéra brankářů. „S Dušanem jsme na tuto pozici dlouhodobě počítali. I když víme, že by byl ještě platný na hřišti, tak jsme rádi, že i on si vyhodnotil, že nejvíce prospěšný bude teď pro Kanonýry v trenérské roli. Máme v něj velkou důvěru a je z něj cítit touha po úspěchu,“ říká předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák.
Celý článek ›
Jirák: Věřím, že budeme příští rok zkušenější a budeme usilovat o postup
29. března 2022

Jirák: Věřím, že budeme příští rok zkušenější a budeme usilovat o postup

Předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák hodnotí uplynulou sezonu, ve které A-tým i junioři skončili ve svých soutěžích shodně ve čtvrtfinále. A zatímco mladící tím splnili předsezonní cíl, tak muži pomýšleli mnohem výš. „Nechci se schovávat, že jsme proti Varům vypadli kvůli dovednostním soutěžím, protože těch příležitostí v každém utkání, které jsme prohráli, jsme měli dostatek,“ říká Jirák v obsáhlém rozhovoru pro klubový web Kanonýrů.
Celý článek ›