Víkendový souhrn výsledků mládeže

24. ledna 2022 | Zprávy z klubu
Se začátkem nového týdne je tu tradiční souhrn výsledků a hodnocení trenérů mládežnických družstev Kanonýrů. A je plný výher.
Víkendový souhrn výsledků mládeže

DOROSTENCI U17

Kanonýři - Bivoj Litvínov 7:3
Kanonýři - Hurrican Karlovy Vary 8:0

Stanislav Minář: „První zápas měl stejný průběh - pasivní soupeř na půlce, takže to bylo jen o nás, našich rolích 1 a 2 a o tom, jak kreativní budeme na útočné polovině. Soupeř za celý zápas třikrát utekl a vždy skóroval z přečíslení. Měli jsme krizi na začátku třetí třetiny, kdy jsme neproměnili dlouhou přesilovku včetně té 5 na 3. Uklidnili jsme se time outem, řekli si cíle na zbytek zápasu, což pomohlo. Třemi góly jsme poté zápas, ve chvíli, kdy se lámal, rozhodli. Druhé utkání bylo nudné a proti nám stál obrovsky pasivní soupeř, který čekal na půlce. Opět to bylo o nás a našich rolích. Pasivita nás nakazila zejména v 1. třetině, poté následoval zlepšený výkon. Mrzí mě, že jsme nebyli absolutně pod žádným tlakem, i když jsme se ho na sebe kladli sami svou náročnosti. Nula je super! Zatímco zápas s Litvínovem byl určitě těžký, byl dlouho vyrovnaný , když jsme byli přesní v zakončení, tak Vary nás neprověřily. To jsme si mohli zatrénovat. Těšíme se na další práci v trénincích, kdy se budeme chtít opět posouvat tak, abychom na domácí zápasy 12. února byli skvělí.“

Kanonýři bílí - Barracudas Slaný 4:6

Jan Hollmann: "Dorost B odcestoval na Barrandov ve značně improvizované sestavě s cílem udržet vlnu dobrých střeleckých výkonů. Vytváření šancí bylo nad očekávání kvalitní, a tak jsme soupeře zasypali nezvykle vysokým počtem střel. Bohužel konstrukce branky měla zřejmě silnější kulatinu a brankář čtyři ruce, proto dlouho na naší straně svítidla děsivá nula vstřelených gólů. Až v závěru utkání jsme se prosadili rychlými brankami, ale jinak než na korekci 4:6 se soupeřem ze Slaného to nestačilo."


MLADŠÍ ŽÁCI U13

Kanonýři modří - Tatran Střešovice 9:1
Kanonýři modří - Black Angels 2010 2:1
Kanonýři modří - Olymp Florbal Zeus 8:7

Jan Buk: „Na domácím turnaji se nám podařilo vyhrát všechny tři zápasy. Herně se nám vydařil jen zápas s Tatranem a úvod utkání s Olympem, kdy jsme si dokázali vytvářet šance a být nebezpeční. Jinak byla naše hra velmi pomalá a nepřesná. Na příštím turnaji se vrátíme do nejvyššího koše a budeme potřebovat hrát mnohem lépe.“

Podobné články

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro
4. května 2022

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro

Šestice kanonýrských celků (od přípravky až po dorostence + juniorky) se od pátku 6. do neděle 8. května účastnila mezinárodního turnaje Prague Floorball Cup. A nejlépe si vedli mladší žáci, kteří se probili až do finále. V něm sice podlehli Písku 0:2, i tak jde o velký úspěch tohoto týmu. Výsledky i hodnocení trenérů jednotlivých družstev za každý den si můžete přečíst v souhrnu.
Celý článek ›
Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky
3. května 2022

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Celý článek ›
Přihlaste se do sportovní třídy a získejte studijní stipendium od Kanonýrů
22. dubna 2022

Přihlaste se do sportovní třídy a získejte studijní stipendium od Kanonýrů

Kanonýři úzce spolupracují se 4. Základní školou Norská, která aktuálně přijímá přihlášky do specializované sportovní třídy od současných žáků pátých tříd. Přijímací testy se uskuteční ve středu 18. května, přihlášku je nutné podat nejpozději do 10. května. Pro členy Kanonýrů, kteří od příštího školního roku do této třídy nastoupí, má klub připraveno studijní stipendium a zároveň i podporu v materiálním vybavení.
Celý článek ›
Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách
18. dubna 2022

Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách

K trenérskému angažmá mu na sociálních sítích přály i velké florbalové legendy jako Radim Cepek či Vladimír Fuchs. A jen to potvrdilo, jakou oblíbenou florbalovou personou Dušan Přívara je. Zároveň ale věčný vtipálek ví, že se v roli trenéra bude muset částečně proměnit. „Budu muset změnit přístup. Jsem v jiné roli a jiná je i zodpovědnost. Ale určitě se nebudu měnit v jiného člověka, takže se nějaká sranda pořád objeví. Vím, kde budu muset přidat a kde ubrat. To mám v hlavě vyjasněné,“ říká v rozhovoru pro web Kanonýrů Dušan Přívara, čerstvě jmenovaný kouč A-týmu.
Celý článek ›