Rychlý postup přes Štíry, junioři jsou v osmifinále. Ale neslavíme, říká kouč

7. března 2022 | Zprávy z klubu
Junioři Kanonýrů zvládli 1. kolo play off celostátní ligy a po dvou výhrách nad Českými Budějovicemi jsou v osmifinále. V něm narazí na jeden z osmi nejlepších celků po základní části, přičemž soupeře se dozví ve středu, až budou dohrány všechny série 1. kola. „Jsem rádi, že jsme sérii s hodně nepříjemným soupeřem zvládli v nejkratším možném čase. Ale neslavíme. Je to jen první krůček,“ řekl kouč juniorů Jan Novák.
Rychlý postup přes Štíry, junioři jsou v osmifinále. Ale neslavíme, říká kouč

Kanonýři - Štíři České Budějovice 9:2

Jan Novák: „Sobotní utkání jsme nezačali vůbec dobře. Měli jsme obrovské výpadky v obranné fázi a jen díky skvělému Janouškovi a dobře postavené brance jsme neprohrávali. Postupem času se naše hra zlepšovala a vygradovala ve třetí třetině, která již byla v naší režii a závěr zápasu jsme měli pod kontrolou.“

Branky a asistence: 16. Prudil (Svoboda), 33. Hübner (Prudil), 36. Půček (Tomášek), 51. Sochor (Molhanec), 52. Sochor (Prudil), 53. Hübner (Šolle), 55. Šolle (Hübner), 56. Hübner, 59. Sochor (Šolle) - 14. Prokop (Kaluža), 47. Sirotek (Poncar). Rozhodčí: Jelínek, Libecajt. Vyloučení: 1:5. Využití: 2:1. Třetiny: 1:1, 2:0, 6:1. Střely: 39:36. Diváků: 42.


Štíři České Budějovice - Kanonýři 4:5

Jan Novák: „Druhý zápas série byl klasický play off zápas. Hodně soubojů, emocí a výborná atmosféra. Jeden z nejlepších výkonů do defenzívy v letošní sezóně. Měli jsme skvělý back-checking a spoustu zblokovaných střel. Obětavost, se kterou kluci na obranné polovině hráli, byla hodná vyřazovacím bojům. Ve třetí třetině jsme nevyužili několik šancí, kterými bychom se uklidnili, a tak závěr byl pěkně o nervy. Nicméně nám takové ubojované vítěztví určitě pomůže do další série. Nyní máme celý týden na to se připravit na osmifinále se soupeřem z TOP8.“

Branky a asistence: 4. Dědič (Sirotek), 24. Kouba (Dědič), 53. Fišer (Kouba), 57. Sirotek (Bacík) - 4. Šolle (Molhanec), 6. Prudil, 9. Prudil (Šolle), 29. Sochor (Hübner), 34. Šolle (Hübner). Rozhodčí: Fucian, Urbánek. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:1. Třetiny: 1:3, 1:2, 2:0. Střely: 19:20. Diváků: 106. Konečný stav série: 0:2.

Sestava Kanonýrů: Janoušek (M. Procházka) - Molhanec, Svoboda, Tomášek, Frýba - Půček, Sochor, Šolle, Prudil, Burgr, Hübner, Spurný, Horák, Dvořák.

Podobné články

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky
3. května 2022

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Celý článek ›
Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách
18. dubna 2022

Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách

K trenérskému angažmá mu na sociálních sítích přály i velké florbalové legendy jako Radim Cepek či Vladimír Fuchs. A jen to potvrdilo, jakou oblíbenou florbalovou personou Dušan Přívara je. Zároveň ale věčný vtipálek ví, že se v roli trenéra bude muset částečně proměnit. „Budu muset změnit přístup. Jsem v jiné roli a jiná je i zodpovědnost. Ale určitě se nebudu měnit v jiného člověka, takže se nějaká sranda pořád objeví. Vím, kde budu muset přidat a kde ubrat. To mám v hlavě vyjasněné,“ říká v rozhovoru pro web Kanonýrů Dušan Přívara, čerstvě jmenovaný kouč A-týmu.
Celý článek ›
Úspěšný velikonoční Skills day
15. dubna 2022

Úspěšný velikonoční Skills day

Čtyři desítky Kanonýrek a Kanonýrů se na velikonoční čtvrtek zúčastnili Skills day. V něm se jednak pod dohledem reprezentačního kouče Marka Vojty zaměřili na rozvoj svých florbalových dovedností, brankáře si pro změnu vzal do parády Milan Tuláček, trenér gólmanů v Kanonýrech i asistent nově jmenovaného kouče A-týmu Dušana Přívary.
Celý článek ›
Přívara je novým trenérem A-týmu Kanonýrů. Jeho asistentem bude Tuláček
12. dubna 2022

Přívara je novým trenérem A-týmu Kanonýrů. Jeho asistentem bude Tuláček

Dušan Přívara je novým trenérem A-týmu a zároveň po deseti letech končí coby hráč Kanonýrů, protože se práci kouče chce věnovat na 100 procent. Jeho asistentem pak v nadcházející sezoně bude Milan Tuláček, který rovněž zůstává v pozici klubového trenéra brankářů. „S Dušanem jsme na tuto pozici dlouhodobě počítali. I když víme, že by byl ještě platný na hřišti, tak jsme rádi, že i on si vyhodnotil, že nejvíce prospěšný bude teď pro Kanonýry v trenérské roli. Máme v něj velkou důvěru a je z něj cítit touha po úspěchu,“ říká předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák.
Celý článek ›
Jirák: Věřím, že budeme příští rok zkušenější a budeme usilovat o postup
29. března 2022

Jirák: Věřím, že budeme příští rok zkušenější a budeme usilovat o postup

Předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák hodnotí uplynulou sezonu, ve které A-tým i junioři skončili ve svých soutěžích shodně ve čtvrtfinále. A zatímco mladící tím splnili předsezonní cíl, tak muži pomýšleli mnohem výš. „Nechci se schovávat, že jsme proti Varům vypadli kvůli dovednostním soutěžím, protože těch příležitostí v každém utkání, které jsme prohráli, jsme měli dostatek,“ říká Jirák v obsáhlém rozhovoru pro klubový web Kanonýrů.
Celý článek ›