Přihlaste se do sportovní třídy a získejte studijní stipendium od Kanonýrů

22. dubna 2022 | Zprávy z klubu
Kanonýři úzce spolupracují se 4. Základní školou Norská, která aktuálně přijímá přihlášky do specializované sportovní třídy od současných žáků pátých tříd. Přijímací testy se uskuteční ve středu 18. května, přihlášku je nutné podat nejpozději do 10. května. Pro členy Kanonýrů, kteří od příštího školního roku do této třídy nastoupí, má klub připraveno studijní stipendium a zároveň i podporu v materiálním vybavení.
Přihlaste se do sportovní třídy a získejte studijní stipendium od Kanonýrů

„Vedle sportovní přípravy je pro nás důležité vzdělání hráčů, a tak v obou oblastech dlouhodobě spolupracujeme s kladenskou 4. ZŠ. Zde mají žáci každý týden pět hodin tělesné výchovy se zaměřením na všestranný rozvoj fyzické zdatnosti. Kromě atletiky, fotbalu pravidelně hrají i florbal či chodí plavat. Proto oslovíme rodiče konkrétních hráčů a nabídneme jim možnost studia v těchto třídách,“ říká generální manažer Kanonýrů Ondřej Riebauer.

Škola disponuje hned dvěma moderně vybavenými tělocvičnami, trojicí venkovních hřišť. Je zapojena do několika vzdělávacích programů i dbá na správné stravování mladých sportovců. Více informací najdete na 4zskladno.cz.

A co konkrétně klub svým členům nabízí? Každému Kanonýrovi, který do této třídy nastoupí, udělí roční klubové studijní stipendium ve výši 6 500 korun. Tato částka bude zpětně vrácena z členských příspěvků, pokud dotyčný hráč splní podmínku stipendia. Těmi jsou - mít v dané sezoně účast na všech trénincích včetně náhradních minimálně 75 procent (v případě zranění plní hráč individuální zdravotní plán); důležitý je rovněž dobrý prospěch.

Ročně tedy hráč zaplatí pouze 500 korun, což jsou nezbytně nutné poplatky za vyřízení licence Českého florbalu a zapsání na soupisku. Postupem do vyšších kategorií bude stipendium adekvátně stoupat tak, aby byl zachován minimální poplatek 500 korun.

Zároveň klub žákům poskytne dotovanou slevu na materiální vybavení od partnera Kanonýrů, společnosti Spinflo, a to ve výši 40 procent prodejní ceny (objednávku musí realizovat přes klub). I tady platí podmínka minimální tréninkové účasti.

Přihlášky a bližší informace najdete na webu školy 4zskladno.cz, kontaktní osobou je zástupce ředitelky pro II. stupeň Pavel Klička (email: klicka.pavel@zsnorska.cz).

Podobné články

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro
4. května 2022

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro

Šestice kanonýrských celků (od přípravky až po dorostence + juniorky) se od pátku 6. do neděle 8. května účastnila mezinárodního turnaje Prague Floorball Cup. A nejlépe si vedli mladší žáci, kteří se probili až do finále. V něm sice podlehli Písku 0:2, i tak jde o velký úspěch tohoto týmu. Výsledky i hodnocení trenérů jednotlivých družstev za každý den si můžete přečíst v souhrnu.
Celý článek ›
Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky
3. května 2022

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Celý článek ›
Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách
18. dubna 2022

Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách

K trenérskému angažmá mu na sociálních sítích přály i velké florbalové legendy jako Radim Cepek či Vladimír Fuchs. A jen to potvrdilo, jakou oblíbenou florbalovou personou Dušan Přívara je. Zároveň ale věčný vtipálek ví, že se v roli trenéra bude muset částečně proměnit. „Budu muset změnit přístup. Jsem v jiné roli a jiná je i zodpovědnost. Ale určitě se nebudu měnit v jiného člověka, takže se nějaká sranda pořád objeví. Vím, kde budu muset přidat a kde ubrat. To mám v hlavě vyjasněné,“ říká v rozhovoru pro web Kanonýrů Dušan Přívara, čerstvě jmenovaný kouč A-týmu.
Celý článek ›