Muži Rezerva

září 2019

Regionální liga mužů , 1. kolo
Neděle 15. září 2019, 10:30, SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno B
5:6
TEXAS LONGHORNS
Kanonýři Kladno B
vs.
TEXAS LONGHORNS
Regionální liga mužů , 1. kolo
Neděle 15. září 2019, 16:30, SH BIOS Kladno
Wizards DDM Praha 10 B
6:7
po nájezdech
Kanonýři Kladno B
Wizards DDM Praha 10 B
vs.
Kanonýři Kladno B
Regionální liga mužů , 2. kolo
Sobota 28. září 2019, 13:30, SH Stochov
FbŠ Bohemians C
7:4
Kanonýři Kladno B
FbŠ Bohemians C
vs.
Kanonýři Kladno B
Regionální liga mužů , 2. kolo
Sobota 28. září 2019, 16:30, SH Stochov
Kanonýři Kladno B
5:6
Sokol Rudná
Kanonýři Kladno B
vs.
Sokol Rudná

říjen 2019

Regionální liga mužů , 3. kolo
Neděle 13. říjen 2019, 12:30, SH TJ Kobylisy
FKÚ Ovocné Báze
6:12
Kanonýři Kladno B
FKÚ Ovocné Báze
vs.
Kanonýři Kladno B
Regionální liga mužů , 3. kolo
Neděle 13. říjen 2019, 15:30, SH TJ Kobylisy
Kanonýři Kladno B
8:7
po nájezdech
Florbal TJ Kobylisy B
Kanonýři Kladno B
vs.
Florbal TJ Kobylisy B

listopad 2019

Regionální liga mužů , 4. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 10:30, SH Radotín
Florbal Team Sokol Nebušice
5:4
Kanonýři Kladno B
Florbal Team Sokol Nebušice
vs.
Kanonýři Kladno B
Regionální liga mužů , 4. kolo
Neděle 3. listopad 2019, 15:00, SH Radotín
Kanonýři Kladno B
2:4
TJ Sokol Královské Vinohrady C
Kanonýři Kladno B
vs.
TJ Sokol Královské Vinohrady C
Regionální liga mužů , 5. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 9:00, Sport Eden Beroun
Kanonýři Kladno B
6:12
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
Kanonýři Kladno B
vs.
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
Regionální liga mužů , 5. kolo
Sobota 16. listopad 2019, 12:00, Sport Eden Beroun
Floorball Club FALCON
6:4
Kanonýři Kladno B
Floorball Club FALCON
vs.
Kanonýři Kladno B

prosinec 2019

Regionální liga mužů , 6. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 12:00, SH ZŠ Rudná
Kanonýři Kladno B
6:5
po nájezdech
SSK Future Barrandov
Kanonýři Kladno B
vs.
SSK Future Barrandov
Regionální liga mužů , 6. kolo
Sobota 7. prosinec 2019, 15:00, SH ZŠ Rudná
BLACK ANGELS B BENFICA
5:11
Kanonýři Kladno B
BLACK ANGELS B BENFICA
vs.
Kanonýři Kladno B

leden 2020

Regionální liga mužů , 7. kolo
Neděle 12. leden 2020, 10:30, TJ Sokol Vinohrady
TJ Sokol Královské Vinohrady C
12:3
Kanonýři Kladno B
TJ Sokol Královské Vinohrady C
vs.
Kanonýři Kladno B
Regionální liga mužů , 7. kolo
Neděle 12. leden 2020, 15:00, TJ Sokol Vinohrady
Kanonýři Kladno B
5:7
FKÚ Ovocné Báze
Kanonýři Kladno B
vs.
FKÚ Ovocné Báze

únor 2020

Regionální liga mužů , 8. kolo
Sobota 1. únor 2020, 11:00, SH TJ Kobylisy
Kanonýři Kladno B
3:4
po nájezdech
Wizards DDM Praha 10 B
Kanonýři Kladno B
vs.
Wizards DDM Praha 10 B
Regionální liga mužů , 8. kolo
Sobota 1. únor 2020, 14:00, SH TJ Kobylisy
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
11:3
Kanonýři Kladno B
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
vs.
Kanonýři Kladno B
Regionální liga mužů , 9. kolo
Sobota 22. únor 2020, 9:00, SH BIOS Kladno
TEXAS LONGHORNS
6:5
po nájezdech
Kanonýři Kladno B
TEXAS LONGHORNS
vs.
Kanonýři Kladno B
Regionální liga mužů , 9. kolo
Sobota 22. únor 2020, 15:00, SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno B
10:6
FbŠ Bohemians C
Kanonýři Kladno B
vs.
FbŠ Bohemians C

březen 2020

Regionální liga mužů , 10. kolo
Neděle 8. březen 2020, 9:00, Sport Eden Beroun
Florbal TJ Kobylisy B
8:3
Kanonýři Kladno B
Florbal TJ Kobylisy B
vs.
Kanonýři Kladno B
Regionální liga mužů , 10. kolo
Neděle 8. březen 2020, 13:30, Sport Eden Beroun
Kanonýři Kladno B
7:8
BLACK ANGELS B BENFICA
Kanonýři Kladno B
vs.
BLACK ANGELS B BENFICA
Regionální liga mužů , 11. kolo
Neděle 22. březen 2020, 10:30, SH ZŠ Rudná
Sokol Rudná
22.3.
Kanonýři Kladno B
Sokol Rudná
vs.
Kanonýři Kladno B
Regionální liga mužů , 11. kolo
Neděle 22. březen 2020, 15:00, SH ZŠ Rudná
Kanonýři Kladno B
22.3.
Floorball Club FALCON
Kanonýři Kladno B
vs.
Floorball Club FALCON

květen 2020

Regionální liga mužů , 13. kolo
Neděle 3. květen 2020, SH Děkanka
SSK Future Barrandov
3.5.
Kanonýři Kladno B
SSK Future Barrandov
vs.
Kanonýři Kladno B
Regionální liga mužů , 13. kolo
Neděle 3. květen 2020, SH Děkanka
Kanonýři Kladno B
3.5.
Florbal Team Sokol Nebušice
Kanonýři Kladno B
vs.
Florbal Team Sokol Nebušice