U9 přípravka (2011)

říjen 2019

Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 9:00, SH BIOS Kladno
OLYMP FLORBAL Zeus
5:5
Kanonýři Kladno modří
OLYMP FLORBAL Zeus
vs.
Kanonýři Kladno modří
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 11:00, SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno modří
22:5
Panthers Praha
Kanonýři Kladno modří
vs.
Panthers Praha
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Neděle 20. říjen 2019, 12:00, SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno modří
9:4
FBC Kralupy n/V Alligators
Kanonýři Kladno modří
vs.
FBC Kralupy n/V Alligators

listopad 2019

Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 11:30, SH VŠE
TJ Sokol Královské Vinohrady
0:15
Kanonýři Kladno modří
TJ Sokol Královské Vinohrady
vs.
Kanonýři Kladno modří
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 13:30, SH VŠE
Kanonýři Kladno modří
11:1
Wizards DDM Praha 10 black
Kanonýři Kladno modří
vs.
Wizards DDM Praha 10 black
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Sobota 2. listopad 2019, 14:00, SH VŠE
Tatran Střešovice
4:7
Kanonýři Kladno modří
Tatran Střešovice
vs.
Kanonýři Kladno modří
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Neděle 17. listopad 2019, 9:00, SH BIOS Nové Strašecí
Wizards DDM Praha 10 white
4:5
Kanonýři Kladno modří
Wizards DDM Praha 10 white
vs.
Kanonýři Kladno modří
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Neděle 17. listopad 2019, 11:00, SH BIOS Nové Strašecí
Kanonýři Kladno modří
12:2
FbŠ Bohemians Praha 4
Kanonýři Kladno modří
vs.
FbŠ Bohemians Praha 4
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Neděle 17. listopad 2019, 12:00, SH BIOS Nové Strašecí
Kanonýři Kladno modří
11:5
Prague Tigers Orange
Kanonýři Kladno modří
vs.
Prague Tigers Orange
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Sobota 30. listopad 2019, 10:00, SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno modří
14:7
Panthers Praha
Kanonýři Kladno modří
vs.
Panthers Praha
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Sobota 30. listopad 2019, 11:00, SH BIOS Kladno
Wizards DDM Praha 10 black
0:13
Kanonýři Kladno modří
Wizards DDM Praha 10 black
vs.
Kanonýři Kladno modří
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Sobota 30. listopad 2019, 12:00, SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno modří
10:1
TJ Sokol Královské Vinohrady
Kanonýři Kladno modří
vs.
TJ Sokol Královské Vinohrady

prosinec 2019

Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Neděle 15. prosinec 2019, 9:30, SH Děkanka
FbŠ Bohemians Praha 4
3:6
Kanonýři Kladno modří
FbŠ Bohemians Praha 4
vs.
Kanonýři Kladno modří
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Neděle 15. prosinec 2019, 11:30, SH Děkanka
Kanonýři Kladno modří
7:8
ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha RED
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Neděle 15. prosinec 2019, 12:30, SH Děkanka
Tatran Střešovice
7:6
Kanonýři Kladno modří
Tatran Střešovice
vs.
Kanonýři Kladno modří

leden 2020

Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Neděle 12. leden 2020, 9:00, X3M Arena Barrandov
Kanonýři Kladno modří
17:4
FC Bučis Team
Kanonýři Kladno modří
vs.
FC Bučis Team
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Neděle 12. leden 2020, 10:00, X3M Arena Barrandov
ACEMA Sparta Praha RED
5:7
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
vs.
Kanonýři Kladno modří
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Neděle 12. leden 2020, 12:00, X3M Arena Barrandov
Kanonýři Kladno modří
9:7
Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
Tatran Střešovice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Neděle 26. leden 2020, 10:00, SH ZŠ Rudná
Kanonýři Kladno modří
13:1
ACEMA Sparta Praha BLUE
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Neděle 26. leden 2020, 11:00, SH ZŠ Rudná
OLYMP FLORBAL Zeus
6:10
Kanonýři Kladno modří
OLYMP FLORBAL Zeus
vs.
Kanonýři Kladno modří
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Neděle 26. leden 2020, 12:00, SH ZŠ Rudná
Kanonýři Kladno modří
3:7
ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha RED

březen 2020

Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Sobota 14. březen 2020, 10:30, X3M Arena Barrandov
Kanonýři Kladno modří
14.3.
Prague Tigers Orange
Kanonýři Kladno modří
vs.
Prague Tigers Orange
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Sobota 14. březen 2020, 11:30, X3M Arena Barrandov
FC Bučis Team
14.3.
Kanonýři Kladno modří
FC Bučis Team
vs.
Kanonýři Kladno modří