U12 mladší žáci (09)

Sobota 3. říjen 2020
Liga mladších žáků - 3 skupina, 2. kolo
4:3
0:0, 0:0, 0:0
BLACK ANGELS 2009 Kanonýři Kladno bílí
Sobota 3. říjen 2020
Liga mladších žáků - 3 skupina, 2. kolo
9:4
0:0, 0:0, 0:0
Kanonýři Kladno bílí SK Florbal Benešov žlutí
Sobota 3. říjen 2020
Liga mladších žáků - 3 skupina, 2. kolo
4:4
0:0, 0:0, 0:0
Prague Tigers White Kanonýři Kladno bílí
Pazdera o mládeži: Od 1. června otevřeme venkovní florbalové hřiště
18. květen 2021

Pazdera o mládeži: Od 1. června otevřeme venkovní florbalové hřiště

Před pár týdny prodloužil s Kanonýry kontrakt o další dva roky a šéf klubu Zdeněk Jirák hned po podpisu naznačoval, že by teď Jan Pazdera měl ještě intenzivněji vstupovat do činnosti a dění u mládeže. Jak to bude probíhat, jaké novinky se u mládežnických družstev chystají i jak se klub srovná s odchodem Martina Czeczinkara, popisuje sám sportovní ředitel Kanonýrů Jan Pazdera v obsáhlém rozhovoru. Ten zároveň poprvé veřejně prozrazuje, že klub od 1. června otevře speciální venkovní florbalové hřiště, takže už v brzké době by se jednotlivé týmy mohly dočkat přátelských zápasů.
Celý článek ›

Liga mladších žáků - 3 skupina

Poz.Název týmuZSkóreBody
1FBC Kutná Hora - Černí6:
2Wizards DDM Praha 10 orange6:
3FBK Fat Pipe Vosy Praha6:
4Florbalová akademie MB 6:
5Tatran Střešovice6:
6FAT PIPE FLORBAL CHODOV6:
7Kanonýři Kladno bílí6:
8SK Florbal Benešov žlutí6:
9FbŠ Bohemians Praha 4 zelení6:
10Orka Čelákovice6:
11FBC Draci Říčany bílí6:
12Kralupy Wolves6:
13FbŠ Bohemians DDM Praha 76:
14BLACK ANGELS 20096:
15Prague Tigers White6:
16TJ Sokol Královské Vinohrady6:
17OLYMP FLORBAL Zeus6:
18Panthers Praha 20086:
19Předvýběr.CZ Florbal MB White6:
20FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci6:
21ACEMA Sparta Praha RED6:
22BLACK ANGELS 20086:
23BUTCHIS6:
24DDM Horní Počernice Orka6:
25Kanonýři Kladno modří6:
26Sokol Rudná6:
27Předvýběr.CZ Florbal MB Black6:
28FAT PIPE Start98 Kunratice6:
29XPS Network Tatran Střešovice6:
30Florbal Jesenice6:
31Viking TJ Kobylisy6:
32T.B.C. LUCERN Králův Dvůr6:
33ACEMA Sparta Praha BLUE6:
34SK Dvojka Praha6:
35FAT PIPE Traverza Mukařov6:
36Floorball Club FALCON black6:
37FBC STŘELCI UNHOŠŤ6:
38FBC Rakovník A6:

Rozpis tréninků

Pondělí16:15 – 17:45černí / 12. ZŠ (přetlaková hala)
18:15 – 19:45bílí / SH BIOS
Úterý17:45 – 19:30bílí / SH BIOS
Středa16:00 – 17:30černí / 12. ZŠ (přetlaková hala)
Čtvrtek17:30 – 19:00bílí / 12. ZŠ (přetlaková hala)
Pátek16:30 – 18:00černí / SH BIOS
17:15 – 18:45bílí / 12. ZŠ (přetlaková hala)

Naši trenéři

Czeczinkar Martin Hlavní trenér
Přívara Dušan Asistent trenéra
Kulhan Radek Trenér brankářů