Zápasy - W U17 dorostenky (04 a 05) - Kanonýři Kladno

W U17 dorostenky (04 a 05)

září 2020

2.liga dorostenek - skupina 3, 1. kolo
Neděle 27. září 2020, 14:30, Přetlaková SH Kladno
Kanonýři Kladno
8:2
FbŠ Bohemians B
Kanonýři Kladno
vs.
FbŠ Bohemians B
2.liga dorostenek - skupina 3, 1. kolo
Neděle 27. září 2020, 16:30, Přetlaková SH Kladno
FBC Kutná Hora
3:4
Kanonýři Kladno
FBC Kutná Hora
vs.
Kanonýři Kladno

říjen 2020

2.liga dorostenek - skupina 3, 2. kolo
Sobota 10. říjen 2020, 9:00, Bublina Arena
Kanonýři Kladno
1:3
TJ Sokol Královské Vinohrady
Kanonýři Kladno
vs.
TJ Sokol Královské Vinohrady
2.liga dorostenek - skupina 3, 2. kolo
Sobota 10. říjen 2020, 12:00, Bublina Arena
TJ Sokol Nové Strašecí
2:3
po nájezdech
Kanonýři Kladno
TJ Sokol Nové Strašecí
vs.
Kanonýři Kladno
2.liga dorostenek - skupina 3, 3. kolo
Neděle 25. říjen 2020, SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno
25.10.
Panthers Praha
Kanonýři Kladno
vs.
Panthers Praha
2.liga dorostenek - skupina 3, 3. kolo
Neděle 25. říjen 2020, SH BIOS Kladno
FbŠ Bohemians C
25.10.
Kanonýři Kladno
FbŠ Bohemians C
vs.
Kanonýři Kladno

listopad 2020

2.liga dorostenek - skupina 3, 4. kolo
Sobota 7. listopad 2020, SH Kutná Hora Klimeška
FBC Kutná Hora
7.11.
Kanonýři Kladno
FBC Kutná Hora
vs.
Kanonýři Kladno
2.liga dorostenek - skupina 3, 4. kolo
Sobota 7. listopad 2020, SH Kutná Hora Klimeška
Kanonýři Kladno
7.11.
Florbalová akademie MB 2006
Kanonýři Kladno
vs.
Florbalová akademie MB 2006
2.liga dorostenek - skupina 3, 5. kolo
Neděle 29. listopad 2020
TJ Sokol Nové Strašecí
29.11.
Kanonýři Kladno
TJ Sokol Nové Strašecí
vs.
Kanonýři Kladno
2.liga dorostenek - skupina 3, 5. kolo
Neděle 29. listopad 2020
Kanonýři Kladno
29.11.
FbŠ Bohemians B
Kanonýři Kladno
vs.
FbŠ Bohemians B

prosinec 2020

2.liga dorostenek - skupina 3, 6. kolo
Sobota 12. prosinec 2020, SH Kutná Hora Klimeška
Kanonýři Kladno
12.12.
TJ Sokol Královské Vinohrady
Kanonýři Kladno
vs.
TJ Sokol Královské Vinohrady
2.liga dorostenek - skupina 3, 6. kolo
Sobota 12. prosinec 2020, SH Kutná Hora Klimeška
FbŠ Bohemians C
12.12.
Kanonýři Kladno
FbŠ Bohemians C
vs.
Kanonýři Kladno

leden 2021

2.liga dorostenek - skupina 3, 7. kolo
Sobota 16. leden 2021, TJ Sokol Vinohrady
Kanonýři Kladno
16.1.
Florbalová akademie MB 2006
Kanonýři Kladno
vs.
Florbalová akademie MB 2006
2.liga dorostenek - skupina 3, 7. kolo
Sobota 16. leden 2021, TJ Sokol Vinohrady
Panthers Praha
16.1.
Kanonýři Kladno
Panthers Praha
vs.
Kanonýři Kladno

únor 2021

2.liga dorostenek - skupina 3, 8. kolo
Neděle 14. únor 2021, Nová MSH Mladá Boleslav
Kanonýři Kladno
14.2.
FbŠ Bohemians B
Kanonýři Kladno
vs.
FbŠ Bohemians B
2.liga dorostenek - skupina 3, 8. kolo
Neděle 14. únor 2021, Nová MSH Mladá Boleslav
FBC Kutná Hora
14.2.
Kanonýři Kladno
FBC Kutná Hora
vs.
Kanonýři Kladno

březen 2021

2.liga dorostenek - skupina 3, 9. kolo
Sobota 13. březen 2021, TJ Radlice
Kanonýři Kladno
13.3.
TJ Sokol Královské Vinohrady
Kanonýři Kladno
vs.
TJ Sokol Královské Vinohrady
2.liga dorostenek - skupina 3, 9. kolo
Sobota 13. březen 2021, TJ Radlice
TJ Sokol Nové Strašecí
13.3.
Kanonýři Kladno
TJ Sokol Nové Strašecí
vs.
Kanonýři Kladno
2.liga dorostenek - skupina 3, 10. kolo
Neděle 28. březen 2021, Přetlaková SH Kladno
FbŠ Bohemians C
28.3.
Kanonýři Kladno
FbŠ Bohemians C
vs.
Kanonýři Kladno
2.liga dorostenek - skupina 3, 10. kolo
Neděle 28. březen 2021, Přetlaková SH Kladno
Kanonýři Kladno
28.3.
Panthers Praha
Kanonýři Kladno
vs.
Panthers Praha

duben 2021

2.liga dorostenek - skupina 3, 11. kolo
Neděle 25. duben 2021, SH BIOS Kladno
Kanonýři Kladno
25.4.
Florbalová akademie MB 2006
Kanonýři Kladno
vs.
Florbalová akademie MB 2006