Muži A

24.1.
pátek
1. FBK Rožnov p/R
1. liga mužů, 21. kolo
24.1.2020 20:00 | SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
3:7
26.1.
neděle
HEROS Florbal Chomutov
1. liga mužů, 22. kolo
26.1.2020 18:00 | Městská SH Chomutov

U19 junioři (02 a 01)

25.1.
sobota
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
CE soutěž juniorů, 19. kolo
25.1.2020 19:15 | SH ZŠ Campanus

U17 dorostenci (04 a 03)

25.1.
sobota
Florbal Chomutov
1.liga dorostenců, 8. kolo
25.1.2020 10:00 | Městská SH Chomutov
Tatran Střešovice
1.liga dorostenců, 8. kolo
25.1.2020 13:00 | Městská SH Chomutov
25.1.
sobota
Viking TJ Kobylisy
1.liga dorostenců, 13. kolo
25.1.2020 12:00 | TJ Sokol Vinohrady
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
1.liga dorostenců, 13. kolo
25.1.2020 15:00 | TJ Sokol Vinohrady

U13 mladší žáci (07)

25.1.
sobota
BLACK ANGELS 2007
Liga mladších žáků - 3 skupina, 8. kolo
25.1.2020 09:50 | SH BIOS Kladno
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga mladších žáků - 3 skupina, 8. kolo
25.1.2020 13:10 | SH BIOS Kladno
26.1.
neděle
FBC Slavia Praha
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
26.1.2020 10:20 | MSH Říčany
Wizards DDM Praha 10 blue
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
26.1.2020 11:40 | MSH Říčany

U12 mladší žáci (08)

25.1.
sobota
FBC Kutná Hora - Černí
Liga mladších žáků - 3 skupina, 8. kolo
25.1.2020 09:00 | SH ZŠ Týnec nad Labem
Wizards DDM Praha 10 orange
Liga mladších žáků - 3 skupina, 8. kolo
25.1.2020 10:40 | SH ZŠ Týnec nad Labem
26.1.
neděle
Prague Tigers Orange
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
26.1.2020 09:40 | TJ Radlice
Panthers Praha B
Přebor mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
26.1.2020 12:20 | TJ Radlice

U9 přípravka (11)

26.1.
neděle
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
26.1.2020 10:00 | SH ZŠ Rudná
OLYMP FLORBAL Zeus
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
26.1.2020 11:00 | SH ZŠ Rudná

U8 přípravka (12)

26.1.
neděle
TJ Lokomotiva Rakovník B
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
26.1.2020 09:00 | SH BIOS Kladno
26.1.
neděle
FbŠ Bohemians girls
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
26.1.2020 10:45 | SH BIOS Kladno
26.1.
neděle
Prague Tigers White
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
26.1.2020 12:00 | SH BIOS Kladno