Muži A

21.9.
sobota
TJ Sokol Jaroměř
1. liga mužů, 3. kolo
21.9.2019 19:00 | SH BIOS Kladno

U19 junioři (02 a 01)

21.9.
sobota
Florbal Chomutov
CE soutěž juniorů, 1. kolo
21.9.2019 16:00 | SH BIOS Kladno
22.9.
neděle
PSN Tatran Střešovice
CE soutěž juniorů, 1. kolo
22.9.2019 11:00 | STODOLA Aréna Střešovice

U15 starší žáci (06 a 05)

21.9.
sobota
Orka Čelákovice
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
21.9.2019 10:40 | SH Děkanka
SK Dvojka Praha
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
21.9.2019 12:20 | SH Děkanka
21.9.
sobota
Prague Tigers
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
21.9.2019 10:40 | SH Čakovice
Tatran Střešovice
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
21.9.2019 12:20 | SH Čakovice
22.9.
neděle
FBC Kutná Hora - rudí
Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 11:00 | SH Porg
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 12:20 | SH Porg

U11 elévové (09)

22.9.
neděle
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 10:20 | SH BIOS Kladno
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 11:40 | SH BIOS Kladno
22.9.
neděle
OLYMP FLORBAL Achilles
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 09:00 | ZŠ Rudná - malá
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 11:40 | ZŠ Rudná - malá

U10 elévové (10)

22.9.
neděle
FBC Kralupy n/V
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 11:00 | SH BIOS Kladno
FBC Slavia Praha červení
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 12:20 | SH BIOS Kladno
22.9.
neděle
TJ Sokol Dobříš
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 09:00 | Aréna Sparta
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 11:15 | Aréna Sparta
ACEMA Sparta Praha GREY
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 12:50 | Aréna Sparta

Ženy

21.9.
sobota
FBC Slavia Praha
2. liga žen - skupina 3, 1. kolo
21.9.2019 09:00 | Přetlaková SH Kladno
21.9.
sobota
FBC Kutná Hora
2. liga žen - skupina 3, 1. kolo
21.9.2019 15:00 | Přetlaková SH Kladno

W U17 dorostenky (04 a 03)

22.9.
neděle
Ivanti Tigers Jižní Město B
2.liga dorostenek - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 14:00 | SH ZŠ Rudná
22.9.
neděle
TJ Sokol Královské Vinohrady
2.liga dorostenek - skupina 3, 1. kolo
22.9.2019 16:00 | SH ZŠ Rudná