Muži A

26.11.
pátek
Torpedo Havířov
1. liga mužů, 9. kolo
26.11.2021 19:30 | SH BIOS Kladno
11:4
28.11.
neděle
FBC Štíři Č. Budějovice
1. liga mužů, 16. kolo
28.11.2021 16:00 | SH České Budějovice
1:9

U15 starší žáci (07 a 08)

28.11.
neděle
SK Dvojka Praha
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
28.11.2021 09:40 | Nová MSH Mladá Boleslav
1:2
SK Alien Nation Černošice
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
28.11.2021 11:40 | Nová MSH Mladá Boleslav
1:2
OLYMP FLORBAL Herkules
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
28.11.2021 13:40 | Nová MSH Mladá Boleslav
4:1
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
28.11.2021 15:00 | Nová MSH Mladá Boleslav
2:3
28.11.
neděle
Tatran Střešovice
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
28.11.2021 09:50 | X3M Arena Barrandov
2:4
Tatran OC Šestka Střešovice
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
28.11.2021 13:10 | X3M Arena Barrandov
1:4
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
28.11.2021 14:50 | X3M Arena Barrandov
2:3

U15 starší žáci - volnočas (07 a 08)

27.11.
sobota
Panthers Praha 2008
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
27.11.2021 | SH BIOS Nové Strašecí
0:0
27.11.
sobota
TJ Sokol Královské Vinohrady B
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
27.11.2021 | SH BIOS Nové Strašecí
0:0
27.11.
sobota
FBC Rakovník
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
27.11.2021 | SH BIOS Nové Strašecí
0:0

U11 elévové (11)

28.11.
neděle
SK Alien Nation Černošice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 09:40 | SH Unhošť
6:9
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 11:00 | SH Unhošť
1:2
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 12:20 | SH Unhošť
5:3
FBC Slavia Praha červení
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 14:20 | SH Unhošť
11:3
28.11.
neděle
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 09:00 | SH ZŠ Bítovská
2:18
ACEMA Sparta Praha BLACK
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 10:20 | SH ZŠ Bítovská
5:1
OLYMP FLORBAL Zeus
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 12:20 | SH ZŠ Bítovská
12:4
TJ Sokol Dobříš
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 13:40 | SH ZŠ Bítovská
15:3

U10 elévové (12)

28.11.
neděle
Wizards SO Praha 10 white
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 09:00 | VOŠSP Zahradní Město
9:2
OLYMP FLORBAL Achilles
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 10:20 | VOŠSP Zahradní Město
2:8
Kralupy Wolves blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 12:20 | VOŠSP Zahradní Město
6:1
OpenCamps Tatran Střešovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 13:40 | VOŠSP Zahradní Město
5:16
28.11.
neděle
ACEMA Sparta Praha GREY
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 10:20 | SH Hořovice
0:5
Tatran OC Šestka Střešovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 11:40 | SH Hořovice
5:0
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 13:00 | SH Hořovice
5:0
Wizards SO Praha 10 black
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 4. kolo
28.11.2021 14:20 | SH Hořovice
0:0

W U17 dorostenky (05 a 06)

27.11.
sobota
TJ Sokol Královské Vinohrady
2. liga dorostenek - skupina 3, 4. kolo
27.11.2021 | Přetlaková SH Kladno
27.11.
sobota
FbŠ Bohemians B
2. liga dorostenek - skupina 3, 4. kolo
27.11.2021 | Přetlaková SH Kladno