Muži A

9.12.
čtvrtek
TJ Znojmo LAUFEN CZ
1. liga mužů, 13. kolo
9.12.2021 19:30 | SH BIOS Kladno
0:8
11.12.
sobota
Z.F.K. Petrovice
1. liga mužů, 18. kolo
11.12.2021 18:00 | SH BIOS Kladno
6:0

U15 starší žáci (07 a 08)

11.12.
sobota
FBC Slavia Praha
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
11.12.2021 09:50 | TJ JM Chodov
13:0
OLYMP FLORBAL Herkules
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
11.12.2021 11:45 | TJ JM Chodov
2:4
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
11.12.2021 12:50 | TJ JM Chodov
5:1
11.12.
sobota
Panthers Praha 2007 BLACK
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
11.12.2021 09:50 | SH Čakovice
2:3
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
11.12.2021 11:30 | SH Čakovice
10:0
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
11.12.2021 15:40 | SH Čakovice
3:2

U15 starší žáci - volnočas (07 a 08)

12.12.
neděle
FBC Žraloci Příbram
Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
12.12.2021 09:00 | SH Gymnázium Sedlčany
4:3
12.12.
neděle
Panthers Praha 2008
Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
12.12.2021 10:55 | SH Gymnázium Sedlčany
6:1
12.12.
neděle
OLYMP FLORBAL Apollon
Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
12.12.2021 12:45 | SH Gymnázium Sedlčany
3:7

U11 elévové (11)

12.12.
neděle
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 09:00 | SH BIOS Kladno
19:10
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 11:00 | SH BIOS Kladno
4:13
OLYMP FLORBAL Achilles
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 13:00 | SH BIOS Kladno
8:7
FBC Slavia Praha červení
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 15:00 | SH BIOS Kladno
5:20
12.12.
neděle
ACEMA Sparta Praha BLACK
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 09:00 | SH BIOS Kladno
3:8
OLYMP FLORBAL Zeus
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 11:00 | SH BIOS Kladno
4:8
FBC Draci bílí
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 13:00 | SH BIOS Kladno
7:0
OLYMP FLORBAL Apollon
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 15:00 | SH BIOS Kladno
9:7

U10 elévové (12)

12.12.
neděle
Kralupy Wolves blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 09:40 | ZŠ Bítovská
16:3
Start98 Kunratice - Táborská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 11:00 | ZŠ Bítovská
10:9
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 12:20 | ZŠ Bítovská
4:14
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 14:20 | ZŠ Bítovská
12:5
12.12.
neděle
SK Alien Nation Černošice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 09:00 | SH ZŠ Černošice-Mokropsy
11:0
ACEMA Sparta Praha GREY
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 10:20 | SH ZŠ Černošice-Mokropsy
15:3
SPORT EDEN BEROUN
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 12:20 | SH ZŠ Černošice-Mokropsy
7:6
FBC Rakovník
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 5. kolo
12.12.2021 13:40 | SH ZŠ Černošice-Mokropsy
5:0

Ženy

11.12.
sobota
Viking TJ Kobylisy
2. liga žen - skupina 3, 9. kolo
11.12.2021 12:00 | Nová MSH Mladá Boleslav
4:8
11.12.
sobota
Florbalová akademie MB B "KPY"
2. liga žen - skupina 3, 9. kolo
11.12.2021 15:00 | Nová MSH Mladá Boleslav
5:2

W U17 dorostenky (05 a 06)

11.12.
sobota
TJ Sokol Královské Vinohrady
2. liga dorostenek - skupina 3, 5. kolo
11.12.2021 | TJ Radlice
11.12.
sobota
Panthers Praha
2. liga dorostenek - skupina 3, 5. kolo
11.12.2021 | TJ Radlice